Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ekim 2020)
(+- 15 gün ) içinde, uzun zamandır netice almak istediğiniz konularda sonuç almaya başlayabilirsiniz. Maddi veya manevi bazı konular olgunlaşmaya başlayabilir. Bazı arkadaşlarınızla yollarınız ayrılabilir, taşınan, okumak üzere uzaklaşan arkadaşlar söz konusu olabilir veya uzaktaki bir arkadaşınızın size yardım ettiğini görebilirsiniz. Bazı konularda inisiyatif kullanabilir, liderlik rolüne soyunarak işleri istediğiniz noktaya taşımak isteyebilirsiniz. Davetler, sosyal aktiviteler veya keyifli planlar açısından renkli örnekler yaşanabilir.Sosyal anlamda hızlı değişiklikler yapmanız gerekirse, yeni arkadaş bulmanız zor olmayacaktır. Bu hafta bir Ay tutulması yaşanacak. Meydana gelecek olan Ay tutulmasının etkilerini de hurriyet sosyal sayfamdaki köşemden okuyabilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Oldukça duyarlı ve hassas bir gün geçireceksiniz. Hayatınızda her şey yavaş ilerliyor. Bu biraz da sizin yapınızdan gelen bir özellik. Gözünüzü kapayıp hemen bir maceraya atılamıyorsunuz. Beklemeyi seviyorsunuz. Aile içinde yaşanan sorunlar öyle büyütülecek şeyler değil. Özellikle özel hayatınızla ilgili sorunlarınızı ebeveynlerinize taşımamalısınız. Bir dostunuzun evlilik haberine sevineceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Çekiciliğinizi ve yaratıcılığınızı kullanmak için her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen kendinizi mutsuz etmek için çabalıyorsunuz adeta. Partnerinizle geçim performansınız oldukça düşüşe geçti. Yaptıklarınızdan sonra pişman olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Suni olarak yaratılmaya çalışılan gergin ortamlarda zekânızın size göstereceği yolla problemleri aşabileceksiniz. Yeterli finansal kaynakları elde ettikten sonra yenilenme operasyonuna başlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Bugün çok yoğun bir iş günü geçirmeseniz de kafanızı meşgul eden konulardan dolayı akşama doğru kendinizi bayağı yorgun hissedebilirsiniz. Bu konuları birkaç gün kendi haline bırakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Biraz zorlanıyorsunuz, ama eskide kalan darlıklarınızla kıyasladığınızda durumun yine de kötü olmadığını görüyorsunuz. İki alacaklınızdan biri, vadeyi uzatma teklifinizi geri çevirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Ãœçlü bir ilişki içinde bile bile sübjektif davranıyor, tartışma yaratıyorsunuz. Konuyla ilgili duygusal olmaya hakkınız olduğu yönünde de bir savunmanız var. Sonuçta olayı sorun haline getiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed