Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Yıldızların etkisi nedeniyle bugün kendinizi biraz huysuz hissedebilir ve etrafınızdaki kişileri kızdırabilirsiniz. Bazı konular sizi memnun etmeyebilir fakat sizi seven kimselere kapris yapmanız, devamlı huysuzlanmanız sorunlara çözüm getirmez. Aslında büyük bir kaybınız yok. Günü daha rahat geçirmeye gayret etmelisiniz. Duygusal karışıklığınız yüzünden bazı önemli hatalar yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Bazı zorunluluklarla gönülsüz giden bir yakınınızı uzak yerlere uğurlayacaksınız. Önümüzdeki günlerde bu anlamda üzüntüler söz konusu. Dominant kişiliklerin dost çevrenizde sorunlar yarattığını düşünüyorsunuz. Birtakım kümeleşmelerin bilinçli örgütlendiği fikrindesiniz. Bu konularda sağlıklı tartışmalarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2018)
İstekleriniz artışta. Çıkarlarınızı gözetmeden hareket etmiyorsunuz adeta ve başarıyorsunuz da. Sizin için de her şey yolunda görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Yeni ayla birlikte yurt dışı ya da yabancılarla ortaklaşa yürütülebilecek bir konuda girişim şansı doğabilir. Tatille işi birleştirme olasılığı da mümkün. Bu ay yeni yerler, bilgiler ve kişiler keşfetme fırsatı tanıyın kendinize.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Yeni ortaklıkların gündeme geleceği yatırımlar hızlanıyor. Çok yeni gelişmelerin yaşandığı bu dönem maddi açıdan geniş imkanlar bulabilirsiniz. Ailenin içinde olduğu bir paylaşım konusu gündeme gelebilir. Ancak aşırı iyimserlik her açıdan riskli olacaktır. Gün ortasından sonra yepyeni adımlar ve yurt dışı bağlantılı girişimler içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Her bakımdan yoğun bir gün geçireceksiniz. Beraber çalıştığınız insanın sorunları ile yakından ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Para piyasalarındaki aşırı dalgalanmalar işinizde bazı aksamalara neden olabilir. Dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Aşk hayatınızda partnerinizin kontrolünüz altında ve sizinle aynı görüş doğrultusunda hareket etmesini beklemekten vazgeçin. Aksi takdirde sevgilinizin tepki göstermesi mümkün. İşlerinizi yaparken bir an önce bitirmek için fazla aceleci davranırsanız bazı detayları gözden kaçırıp, hata yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Maddi konularda yeni fikiler üretebileceğiniz ve bu fikilerinizi uygulamaya geçebileceğiniz bir gündesiniz. Karşınıza maddi konularda yeni olanaklar çıkabilecektir ve bunları olumlu olarak değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Bugün kendinizle daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle sağlığınızla daha fazla ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed