Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Mantıklı olmayan teklifleri olan kişiler söz konusu olabilir. Karşınızdaki kişileri dikkatle dinlemeniz ve endişelerinizi göstermeniz gerçek duygularınızı saklamanıza yardım edebilir. Sizi tartışma ortamları içine sokmak isteyen kişiler olabilir. Gün içerisinde kişisel işlerinize odaklanmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mart 2019)
Yakın çevrenizde olup bitenlere çok daha fazla ilgi göstereceğiniz bir gün geçireceksiniz. Halletmeniz gereken bazı sorunlarınız var. Yoğun bir iletişim trafiği yaşayacaksınız. İşinizde geldiğiniz yer sizi hem maddi açıdan, hem de manevi açıdan tatmin ediyor. Özen gösterdiğiniz dış görünüşünüz için para harcayacaksınız. Aile büyükleriniz sizden yatırım konularında fikir alacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Bekar olan Yaylar'ı bugün arkadaş çevresi karşı cinsle tanıştırmak istiyor. Bu fırsatı kaçırmamalısınız. Her iki tarafı da tanıyan dostunuza güven kapınızı aralamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Tutulma dünyevi olaylardan ziyade içsel bazı değişimler yaratabilir. Öncekinden farklı hissedip bazı korkularınızla yüzleşmeye cesaret edebilirsiniz. Bilinçaltı çalışmalar, mistik konular için elverişli bir döneme giriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Grup çalışmaları ve sosyal bağlar açısından verimli bir dönem. Yeni destekler, arkadaşlarla ilgili konular size canlı enerjiler getirmekte. Bir yandan da ortaklıklarda önemli kazanımlar elde ediyorsunuz. Yabancılarla ilgili projelerin ilerlemesi, önemli anlaşmalar size cesaret veriyor. Ancak büyük beklentiler içinde olmaktan çok koşulları korumaya yönelik olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mart 2019)
Hakkınızı koruma konusunda biraz sert tepkiler verebiliyorsunuz. Bugünlerde yaşanacak kişisel bir olaya topluca üzülebilirsiniz. İş ilişkilerinizdeki dostluklar size yorgunluğunuzu unutturuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Bugün duygularınıza kapılabilir, alıngan ve kararsız bir tavır içine girebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp, gözleyin. Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç ve dikkat çekici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mart 2019)
Aile içinde denetimden çıkmış olan savurganlığın nihayet önünü kesebildiniz. Yakında bir para haberiniz olacak. Bugünlerde maddi durumunuz iyice bir düzene girmiş gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mart 2019)
Tüm duygusal yoğunluğunuza rağmen şanslı bir gününüzdesiniz bunu değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed