Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Bugün yaşadıklarınızı anlamlandırmak, resmin bütününü görmek ve hayata karşı nasıl bir duruş sergilemeniz gerektiğini düşünürken kendinizi bulabilir, yaşamın bu noktasında neleri değiştirebileceğinizin hesaplarını yapabilirsiniz. Aynı zamanda bugünkü yerinizi ve bulunduğunuz konumu da düşünüp kendinizle gurur duymanız da mümkündür.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Gerçekleşmesini çok istediğiniz bir hayaliniz var. Ne yazık ki gerçekleşmesi sadece size bağlı değil. Bu nedenle de sizin istemeniz yeterli olmuyor. Hayalinizin gerçekleşmesi için uzun bir süre beklemeniz gerekebilir. Bugünlerde uğraştığınız bir hobiniz artık sizi yormaya başladı. Hem bedenen, hem de ekonomik anlamda sürdürmeniz biraz zor gibi gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
AŞK: Sevdiğiniz kişi her konudasizinle hem fikir. Ondan şüpheetmeyin. Bugünlerde aşk telaşıiçine girmiş gibisiniz. Bazıihtimalleri göz önünde tutarakolumsuz düşüncelerekapılıyorsunuz.PARA: Bugün iş yaşamınızın hareketlenmesi ilemoraliniz düzelmeye başladı. Parasal konularınızıbaşkaları ile dertleşerek çözüm üreteceksiniz.SAĞLIK: Yakın bir dostunuz sağlık sorunlarıyaşıyor. Siz önce kendi sağlığınızı koruyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Çıkacağınız yolculuklar, yaşayacağınız yeni deneyim ve tanışacağınız insanlar sizi çok eğlendirecek. Olayın sadece eğlenceden ibaret olmasını istemiyorsanız henüz tam tanımadığınız insanlarla mesafenizi korumaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
İş hayatınızda gelişmeler son derece olumlu. Kendinize güveninizin yükseldiği bir dönemdesiniz. İşinizde başarılı olduğunuz kadar iş arkadaşlarınızla da sıcak ilişkiler içerisindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Üzüntülü günlere tekrar dönmek istemiyorsanız bu ilişkiden uzak durun. Ailenizle ilgili alacağınız bazı kararlarda zorlanabilirsiniz. Karar verirken duygularınızdan çok mantığınızın sesini dinleyin. Bugün iş yerinde alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Gelirinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olabilir. Hızla sıkışık bir döneme giriyorsunuz. Bunun farkındasınız. Bu sıkışıklığın çözümü için fazla olanaklı olmadığınızı düşünmeniz biraz yanılgı gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Birlikte olduğunuz insan sizin yanınızda sıkılıyor ve mutsuz oluyor. Kendi iç buhranlarınızla onu sıkmakan vazgeçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed