Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Eski dostlar ve arkadaşlar bugünün gündemini belirliyor olacak. Onların hayatında olup bitenler ya da sizde oluşan değişimler aranızda rekabet ve kıskançlık durumlarına yol açabilir. Bu noktada yaşamınızı fazlasıyla açmak pek akıllıca bir fikir olmayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Sağlığınız konusunda bazı endişeleriniz var fakat bu sorunlarınızı fazla abartmamalısınız. Belki de sağlığınızı bazı şeylere bahane ediyorsunuz. Bugün yapmanız gereken bir takım işleri sağlığınızla ilgili bahaneler sebebiyle erteleyebilirsiniz mesela. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber sizi biraz olsun rahatlatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
AŞK: İkiyüzlü insanlara rağbetetmiyorsunuz. Bu sizlerin çokdikkatli olduğunuzu yansıtıyor.Bugün sevgilinizle aranızı açmakisteyenler olabilir. Dikkatinizsayesinde sıkıntıları başınızdandefetmiş olacaksınız.İŞ: Üstlerinize karşı biraz pervasız ve açık sözlüolabilirsiniz. Bu patlamalar daha öncedenbastırılmış duygularınız olduğunu yansıtıyor. Oysafazla ileri gitmeniz sizlere zarar verecektir.SAĞLIK: Spor yapmayı ihmal ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Bugün sorumluluklarınız her zamankindençok yorabilir sizi. Gereğindenfazla titizlenmek ve kusursuzolsun diye çabalamak hızınızıkesiyor. Daha net olmalı veyaptıklarınızın kayda değer sonuçlardoğurduğunu görmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Kariyerle ilgili konuları daha fazla ciddiye almalısınız. İş hayatında gerçekçi olmanız gereken bugün daha fazla çaba sarf etmeniz gerekecek. Tamamlanması gerekli işler yanında, yeni görevlerin sizi motive etmesi söz konusu. Ãœstlerle ilişkilerin hızlı ilerlediği bu dönem önemli gelişmeler olabilir. Başarılarınızı öne çıkarmanız kolaylaşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Değişik tarzınız, başarılı iş yaşamınızda ilgi topluyor. Bugünler içinde sevindirici gelişmeler olabilir. Fakat en olmadık durumlarda ağır kanlı olabiliyor, en gereksiz durumlarda da atağa kalkabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Beklemediğiniz yakınlaşmalar gününüzün hareketli ve neşeli geçmesine yol açacak. Aşk hayatınızda edindiğiniz yanlış izlenimler yüzünden kaygı duyuyorsunuz. Gelecek günler, tespitlerinizin ve kaygılarınızın ne kadar yersiz olduğunu size gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Kendinizi daha güvende hissedebilmeniz için daha gerçekçi planlar yapmanız gerekiyor. Paranızı değerlendirme isteğinizi bir süre erteleyin. Bu parayı kullanacağınız daha cazip olanaklar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Sorun olarak yaşadığınız bir ilişkinizde olumsuz anlamda çözülmeler görülebilir. Daha ılımlı yaklaşımlar gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed