Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Tehlikeli bir durumda kalmamak için, bazı kişilerle ya da gerçek hayatla dürüst olmayan yollarla bağlantı kurmaktan ya da duyumlara göre hareket etmekten kaçınmalısınız. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Yakınlarınızla aranızda süregelen sorunlar bugün de kendini gösterecek. Sıkıntılı ve stresli bir gün sizi bekliyor. Özellikle çok yakın bir akrabanızla sonunda kırgınlığa varacak bir tartışma yaşayabilirsiniz. Kendinize bir çeki düzen verin ve insanlarla aranızı en kısa zamanda düzeltin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Karşı cinsin ilgisini çekmeniz kolaylaşıyor. Yeni başlayan ilişkiler için muhteşem gün diyebiliriz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Her başı sıkışana merhem olmaya kalkarsanız kendi sorunlarınızı aşmaya zaman bulamazsınız. Kendinize ve özellikle de ailenize daha fazla zaman ayırın. Onları ihmal etmeyin. Yatırım yapmak için uzun zamandır beklediğiniz müjdeli haber geliyor. Sosyal aktivitelere daha çok katılın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Zorlu geçecek günler öne çıkıyor. Sizi daha fazla fedakarlık yapmaya zorlayan ve endişelerinizi artıran gelişmeler var. Belki de yerleşik düzeninizle ilgili dağılmalar ya da belirsizlikler karşısında zorlanacaksınız. Bir yandan da iş hayatında ilerlemekte zorluklar söz konusu. Duygusal tepkilerinizi kontrol etmeli, sorumluluklarınızı ciddiyetle ele almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Ekip olarak biraz fazla yoruluyorsunuz, ama bu eforun size getirileri tatminkar olduğu için aldırmıyorsunuz. Bugün yine iyi gelişmeler var. İş potansiyelinizin artması, iş yerindeki ilişkileri de olumlu etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Hayatınızda sürekli aklınıza gelen bir kişi var mı? Öyleyse buluşmanın tam zamanı. İlişkinize zarar vermeyi engellemek için bir demet çiçek yeterli olabilir. Başkaları ile görüşmek için vakit ayırın. Hislerinizin sizi nereye götüreceğini bilirsiniz. Bu duygular sizi bu gün çok özel bir yere götürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Bugün parasal konularda şanlısınız. Karşınıza ummadığınız fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatları değerlendirmek için gözünüzü dört açmalı ve hızlı hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Bu aralar yoğun iş temposu içerisinde bitkin düşebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed