Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Dayatma işlerden veya emirlerden kaçınılması gereken bir gün. ‘’ Böyle olması gerekiyor!’’ türünde cümleler herkese zarar verebilir. Gerçeklerle yüzleşmeli, kafanızdan geçenleri kibar bir dille dile getirmelisiniz. Nelerden hoşlanıp, hoşlanmadığınızı fark etmeniz, size daha çok uyan bir yoldan gitmenizi sağlayabilir. Basit bir değişiklik geleceğinizde fark yaratmanızı sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Yoğun günler geçiriyorsunuz. Bu yüzden kafanız oldukça karışık ama bugün kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Çevrenizdeki olumsuzlukları görmemeye çalışacak,isteklerinizi gerçekleştirebilecek fırsatların peşine düşeceksiniz. Arkadaşlarınıza karşı tavır takınmaktan vazgeçebilirseniz, onların sizle ilgili güzel düşüncelerini öğrenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Sizinle beraber olduğu zamanortam sevgilinize boğucu değilama ezici geliyor. Onu tenkitetmeniz gönül kırgınlığıyaratıyor. Sevgilinize böyledavranamazsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Anne babalar çocuğunuzla ilgili konulara odaklanmanız gerekebilir. Özellikle sabah saatlerinde bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Keyfinizi yerine getirecek haberler alma ihtimaliniz var. Yoğun iletişim ağı yorucu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Evlilik ve yakın arkadaşlar konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İlişkilerinizi güçlendirici enerjiler içindesiniz. Ancak işiniz ve evliliğiniz arasında kalabileceğiniz durumlar oluşabilir. Biriyle ilgilenmeye başlayınca diğerini ihmal etme eğilimindesiniz. Hem eşinizi hem de patronunuzu memnun edecek koşulları sağlamak size düşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Şubat 2021)
İş hayatını seviyorsunuz. Başarılı olmak da hoşunuza gidiyor. Ancak aynı yerde aynı işte çalışmak sizi sıkıyor. Siz bol bol gezmeli ve araştırma yapmalısınız. Yaptığınız işte ön planda olmalısınız. Rekabeti seviyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Maddi zorlukları aşmak üzeresiniz, para durumuzda hızlı bir değişiklik olabilir. Yüz yüze geldiğiniz harcamaların bazılarından vazgeçmeniz mümkün değil, ama bazılarını erteleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Bugün beklemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Duygularınızla hareket edebilir ani tepkiler verebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed