Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Bazı kimseler için fedakarlıklara katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Bundan fazla hoşlanacağınız söylenemez ancak biraz da zorunlu olark buna katlanacaksınız.Eğer bayan bir yaysanız bir erkeğin etkisi altında kalarak vereceğiniz kararlar işlerinizi ya da ilgili olduğunuz konularınız tamamlamadan bırakmanıza sebep olabilir. Siz herşeyi hallolmuş zannedebilirsiniz fakat bazı şeylerin eksik kaldığını aklınızdan çıkartmayın. Uzaktaki bir yakınınız sizden haber bekliyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Bu günler içinde sağlık konuları gündeminizi biraz meşgul edebilir. Size düşen yükümlülükleri yerine getirmeye çalışacaksınız. Son derece çapsız bulduğunuz bazı çıkar ilişkileri içinden, bir yakınınızı çıkartmak isteyeceksiniz. Konuyu tüm detaylarıyla öğrenmeniz, sizi bu ilişkiler ve yakınınız ile ilgili yeni değerlendirmeler içine sokacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2020)
İşleriniz aksadığında, kendinizi çok fazla üzmeyin. İnsanlara güvenmeden önce onları araştırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Bilmediğiniz, derinlemesine bilgi sahip olmadığınız konularda ahkâm kesmeye kalkmayın bugün. Kaçırdığınız detaylar, yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Tanımadığınız ortamlarda söylenenler sonradan aleyhte kullanılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Biraz içe dönük olmak ve yalnız kalmaktan yanasınız. Ancak evde yapılması gereken işler ve fedakarlıklar buna izin vermeyecektir. Zira yerleşimle ilgili konularınızda bazı belirsizlikler söz konusu. Net karar almakta zorlanabilirsiniz. Eldeki maddi kaynakların daha temkinli kullanılması gereken şartlar dikkate alınmalı. İşte organize olunması gereken gelişmeler yorucu olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Çok uzun bir telefon görüşmeniz, sizi bugün fazlaca gerebilir. Yakında alacağınız çok yeni ve ilginç öneriler olacak. Ama siz buna, öneri sahibine duyduğunuz güven ölçüsünde tepki vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Meslek hayatınızda yeni olanaklar var. Uzun süredir yolunda gitmeyen iş hayatınız, karşınıza çıkacak bir fırsatla değişecek. Zekanıza güvenerek olumlu kararlar verirseniz, bu imkanı iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Harcamalarınızı kontrol edecek birine ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Parasal olarak rahat bir dönemdesiniz. Bugün bir alacağınızla tahsil etmek için girişimde bulunacaksınız. Bu girişiminiz sonucu alacağınız tahsil edebileceksiniz. Elinize geçen paranın bir kısmı ile kendinize bir takım harcamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Kuruntu yaptığınız bir konuda kısa vadede hiç bir sorun gözükmüyor, kimi gelişmeleri durdurmaya çalışmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed