Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2019)
Bugün işyerinizde olumlu gelişmeler kaydetmeye devam edeceksiniz. Yeni bir takım ortaklıklara girebilir değişik iş alanlarına kaymak üzere girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu arada mektupla ya da telefonla size ulaşacak sürprizlerle dolu ilginç haberler alabilirsiniz. Bugün fazla tereddüt etmekten kaçınıp, gerektiği zaman, gerekeni yapmak için harekete geçmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Haziran 2019)
Bugünlerde sizinle ilgili bazı düşünceler, dolaylı olarak size iletilebilir. Bu düşünceler sizi pek hoşnut etmeyecek. Fakat bunların sübjektif önyargılar olmadığını bilmeniz gerekiyor. Şefkatle yaklaştığınız bir ilişkide, sizi onurlandıracak gelişmeler var, duygulanacaksınız. Kendinize sakladığınız küçük çaplı problemlerinizi deşifre etmenizde bir sakınca yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2019)
Kartınız Gerçek... Bugün alacağınız bir teklifi değerlendirmek adına çok hareketli ve neşeli bir yol yapacaksınız. İş yerinizde ki kutlamalar içinize huzur dolduruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2019)
Sporla ilgilenenler bugün sağduyuyla hareket etmelidirler. Duygusal anlamda son zamanlarda hayal kırıklığı yaşayanlar müjdeli bir haber alabilir. Sağlıklı yaşam için iyi beslenin ve spor yapın. İşle-riniz düzeliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2019)
Hafta sonundan bu yana oldukça yoruldunuz. Son bir hamle ile evde alınan sorumluluklar ve tamamlanması gereken işlere göz atmalısınız. Yerleşimle ilgili koşturmacalar ise fazladan zaman alabilir. Aynı zamanda artan harcamalar sizi ve bütçenizi zorlayacaktır. İlişiklerde yaşanan keyifli zamanları kullanmalı, üzerinizde baskı kuran konuları hafifletmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Haziran 2019)
İş hayatınızda grup çalışmalarında pek belli etmeseniz de lider rolünü kimseye kaptırmıyorsunuz. Ağır ve sakin tavırlarınızla, tane tane konuşmanızla onları etkiliyorsunuz. Ãœstelik oldukça adil bir yanınız da var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2019)
Aşkı belli ölçülerde dağınık yaşamak sizi daha mutlu edebilir. İş ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Hassas olduğunuz bu gün kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Haziran 2019)
Zihninize takılan konuları yeniden gözden geçirmelisiniz. Bu, bazı para ilişkilerinize daha objektif yaklaşmanızı sağlayacak. Bugünlerde almaya hazırlandığınız bazı kararlar aile içinde bunaltıcı gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Haziran 2019)
Görüştüğünüz bir başkası da varsa bunu sevgilinize söyleyin. Gerçeği bir başkasından duymasına çok az kalmış.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed