Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2020)
Bazı konularda harekete geçmeden veya tepki vermeden önce daha fazla soru sormanız gerekiyor. Olayları zamana yaymalı ve en iyi sonuçları alabilmek için herkesi çok iyi dinlemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Her ne kadar sabah saatlerinde ufak tefek sözel tartışmalara açık olsak da, yaratıcı ve yeni fikirler ve koşullar, yenilenmeyi hızlandırıyor. Merkür Uranüs kavuşumu(ani açıklamalarla karşı tarafı şaşkınlığa uğratmamak kaydıyla!) ve doğru harekete geçen Jüpiter nedeniyle, aniden ortaya çıkan parlak fikirler hemen her konuda müthiş bir ilerleme sağlayabilecekmişiz gibi hissetmemize neden olabilir. Eğer gereken gayreti gösterebilir ve heyecanımızı aynı şekilde koruyabilirsek, gerçekten de başarabiliriz. Ancak, öğle sonrası kısa bir sure içim engellenmiştik hissi hakim olabilir veya tutukluk da yapabiliriz. Jüpiter doğru harekete geçmek üzere düzelerek, bugünden itibaren olaylara daha olumlu bakabilmemiz, yeni şeyler denememiz veya öğrenmemiz için olanak tanıyacak, bir süredir durağanlaşan ya da tıkanılmış hissi yaratan olayların önünü açacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Kasım 2020)
Birkaç kişiyle birlikte kovaladığınız enteresan işte şansa ihtiyacınız var. Bu tür geçmiş girişimlerinizdeki şanssızlıklarınız umudunuzu kırmamalı. Daha renkli bir hayat istiyorsunuz. Ama bunun için paranın hiç de gerekli olmadığı yolundaki inancınız, artık yerini daha gerçekçi bir bakışa bırakmış gibi. Mevcut koşullarınızı daha sempatik görme yolunu seçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2020)
Birlikte yaşadığınız insanların isteklerini ve arzularını yerine getirmek için çok çaba harcıyorsunuz. Düşünceli ve nazik bir konumdasınız. Bugün yeni tanışacağınız insanlarda hayranlık uyandıracaksınız. Onlara son derece şefkatle yaklaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2020)
İşiniz iletişim yeteneklerinizle ilgiliyse bugün deymeyin keyfinize. Çok yaratıcı bir gün olacak sizin için. Çılgınca eğlenecek ve beğenileceksiniz. Etrafa konuşmalarıyla neşe saçan, bilgisiyle fayda sağlayan kişi olacaksınız. Tek başınıza bugün olumlu şeyler üretebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2020)
Son derece hareketli bir gün geçirmeye hazır olun. Güne başlarken planlarınızı mutlaka gözden geçirmelisiniz. Teknik detaylara özellikle dikkat edin. Çünkü daha sonra vaktiniz olmayabilir. Yazışma ve görüşmeler konusu adeta tavan yapabilir. Fikir paylaşımları, yeni hedefler ve yeni yaklaşımlar geliştirmeniz için çok yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Kasım 2020)
Bugün dostlarınızdan alacağınız bir öneri üzerinde kafa patlatacaksınız. Ancak iş hayatınızda öyle iyi bir noktaya geleceksiniz ki, gündüz zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Hazırladığınız projelerin bitmek üzere olması, özellikle de sevdiğiniz kişiler tarafından beğenilmesi sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2020)
Aşkı belli ölçülerde dağınık yaşamak sizi daha mutlu edebilir. İş ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Hassas olduğunuz bu gün kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Kasım 2020)
Parasal konularda yenilikler yapabileceğiniz ve kararlarınızı olumluyönlendirebileceğiniz bir gün. İleriye dönük bazı projeleri gerçekleştirmek için bir takım kaynakları araştırma yoluna gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Kasım 2020)
İş yerinizde sinirinize hakim olmaya özen göstermelisiniz. Son zamanlarda çok içinize kapanıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed