Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2019)
Çalışmanızı engellemek veya sözlü saldırıda bulunmak isteyen kimselere oldukça sert ve şiddetli karşı koyma isteğiniz var.Hatta bu yönde fırsat kollar gibisiniz. Karşınıza çıkan zorlukları kolayca aşabilmeniz kendinize olan güveninizi artıracaktır. Fakat benim size tavsiyem bu enerji yoğunluğunu disiplinli bir şekilde kullanmak olacaktır. Göreceksiniz ki sonuçlar daha verimli olacaktır. Bu günlerde maddi yönden ödemekte gecikenleriniz olacak. Şimdiden tedbir alın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mart 2019)
Yakın çevrenizle ilişkileriniz ön plana gelirken yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Kafanızdaki düşüncelerinizi pratik biçimde ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde iletişim, hareket ve ilişkiler dikkat çekiyor. Bu gün yenilik yapma isteğiniz artarken, yeni fikirlerinizin engellemelerle karşılaşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2019)
İş hayatınızdaki karışıklıkları çözecek ve işleri yoluna sokacaksınız. Sağlık problemleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2019)
Kendinizi güvende hissedeceğiniz ortamlarda daha mutlu olabilirsiniz. Aileden birileriyle konuşmak, ihmal edilmiş ilgiyi alakayı göstermek için uygun. Dış koşulların zorlayıcılığı eğer sizi uzaklaştırdıysa bugün tekrar fırsat yaratın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2019)
Sizi duygusal açıdan bağlayan yakın ilişkiler olumlu bir sürece gidiyor. Bu konudaki ikilemler geri planda kalırken, borç alacak konularında yeni bir yapılanma söz konusu. Parasal alanda sizi başkalarına bağımlı kılan koşulları dikkate almalısınız. Sosyal hayatın getirdiği canlılık ile stres yaratan konulardan biraz uzaklaşarak iyimserlik kazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mart 2019)
İşyerinizde bugün bazı projeleri değerlendirme fırsatı bulacaksınız ve yaratıcı önerilerde bulunacaksınız. Amirinizden takdir toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2019)
İlişkinizde herhangi bir sorun görünmüyor. Gereksiz kıskançlıkları tadında bıraktığınızda, beraberliğiniz güvenli bir şekilde ilerleyecek. İş yerinde çözümsüz gibi görünen bir sorunun görüşülmesinde alacağınız tavır oldukça önemli. Takıntılarınızla tartışma çıkartabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mart 2019)
Tüm aile bireylerinin baskısı sonucu çok gerekli, ama çok da yüklü harcamalara girebilirsiniz. Para meselelerinde güven verici biri olarak tanınıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mart 2019)
İlginizin çekilmeye çalışıldığı olaylara karşı ısrarla ilgisiz bir tavır içinde olmanız, hakketmediğiniz kuşkuları doğuruyor. Yakın çevrenizde de olsa duyarsız kaldığınız bazı konular var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed