Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2021)
Anlamsız bulabileceğiniz önerileri, teklifleri veya yorumları olan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu durumda sabırlı olmanız ve karşılık vermemeniz yararınıza olur.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mart 2021)
Gizli hırslarınız sizi zaman zaman karamsarlığa sürüklüyor. Hayata dair umutlarınız en ufak bir olayla yıkılabiliyor. Sizin şu aralar güzel bir tatile ihtiyacınız var ve bugün bu konuda planlar yapmaya başlayacaksınız. Uzaklardan gelen bir davet de sizi bu konuda teşvik edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2021)
Çok hızlı düşünmenize rağmen düşünceleriniz genellikle ben merkezli oluyor. Bugün huyunuzu suyunuzu değiştirmiş konumdasınız. Geçmiş günlerin aksine hareketleriniz şaşırtıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2021)
Bu sıralar gereksiz yaşlılık kompleksine girerek bitkin bir ruh hali sergileyerek yanlış bir tutum içinde olduğunuzu fark etmelisiniz. Giyim zevkinizde değişiklik yapmanız size canlılık getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2021)
Bugün gizlilik ve gizli düşmanlar konularında ilginç gelişmeler olabilir. Gizli kapaklı işleri ortaya çıkarabilirsiniz. Dahası kendini gizlemeye çalışan rakiplerinizin ne yaptığını da bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sezgilerinize kulak verip, araştırmacı davranmak olacak. Bu sayede kontrolünü ele alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mart 2021)
Sağlıklı ilişkiler, sağlıklı iş ortamına yetemiyor. Dönemsel sorunlar, birçokları gibi sizinde elinizi kolunuzu bağlamış görünüyor. Umutsuzluğa kapalı mizacınız bazı küçük çıkışları zorlamaya devam edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2021)
Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mart 2021)
Biraz sıkışıklığınız var, ama yine de bir yakınınızdan destek isteyip istememekte kararsızlık çekiyorsunuz. Alabileceğiniz bir destek hayatınızı hiç olmazsa geçici olarak biraz rahatlatabilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mart 2021)
Kaygı duyduğunuz bir oluşumu değişik cephelerden ele almanız, kaygılarınızı ortadan kaldırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed