Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Diğerlerinin tepkilerini veya harekete geçmelerini beklemek yerine, ilk adımı siz atın. Kendinizi ve hizmetlerinizi lanse etmekten sizi kimse alıkoyamaz! Dinlenileceksiniz. Yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikler önemli fırsatlar doğurabilir. Diğerlerinin fikir ve düşüncelerini de dikkate almalısınız. Sezgilerinize güvenin. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Önünüzdeki seçeneklerden bir tanesi sizin için çok zararlı olabilir, dikkatli bir tercih yapmak durumundasınız. Önümüzdeki günlerde kendi bakış açınızla değerlendirerek bir olayı olumlayacaksınız. Olayla ilgili çok değişik bakışlar da var. Konudan en haberli kişi siz olduğunuzdan, değerlendirmenizde ısrar ederseniz, kazançlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
AŞK: Güçlü fikirlerinizle aşkyaşamınızda sanki partnerinizerakip gibi görünüyor ve onun hersöylediğine itiraz ediyorsunuz.O sizin sevginizden şüpheduymaya başladı bile.PARA: Bugün yatırımınızı sadeceparaya yönelik değil de sanki keyfi yapıyorsunuz.Boş ve gereksiz işler size zaman kaybettiriyor.SAĞLIK: Hareketli olan sizler dikkat etmezsenizsorun yaşayabilirsiniz. Fazla kalori kaybedip azyemeniz tansiyon düşüklüğü yapabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Bugünlerde paranızı iyi idare ediyorsunuz. Yakında hiç beklemediğiniz bir masrafla karşılaşacaksınız. Sağlığınız iyi. Sevdiğiniz kişinin üzerine fazla gidiyor, sorunların bu şekilde çözüleceğine inanıyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Kendinizi geliştirmek için pek çok fırsat bulacaksınız. Yaratıcı alanda yaptıklarınızın karşılığını alabileceğiniz bu dönem başarılarınızla dikkat çekebilirsiniz. Hayatın keyifli yanlarına yöneldiğiniz bu günlerde aşk ilişkilerinizde beklenmedik sürprizler olabilir. Ancak risk taşıyan spekülatif konularda daha önlemci olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
İş ortamda çalışma koşullarınızı düzeltmeye çalışacaksınız. Sizi sıkıntıya sokan bazı konuları başkalarına devretmeyi düşüneceksiniz. Ancak bu isteklerinizi gerçekleşmesi şu sıralar mümkün görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Aşkı belli ölçülerde dağınık yaşamak sizi daha mutlu edebilir. İş ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Hassas olduğunuz bu gün kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Yakınlarınızın uyarılarına kulak verirseniz, parayla ilgili tartışmaların yok olduğunu göreceksiniz. Kenara para koyacak durumda olmanıza rağmen bir birikiminiz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Her şey sizin istediğiniz gibi olsun istiyorsunuz. Beklentilerinizin yanıtını alamadığınız zaman kırıcı olabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed