Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Yakın çevrenizden gizlemek, içinizde saklamak istedikleriniz olabilir. Biraz geri planda kalmak istemeniz onlar tarafından saygı görmezse bu duruma tepkinizi koyup sınırınızı çizebilirsiniz. Ancak ruhunuzun ihtiyacı olan şifa belki de onlardadır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Özlem duyulduğunuz bir yer var. Oradan ayrı kalmakla böylesi bir özleme düşeceğinizi siz de düşünmemiş gibisiniz. Bu karşılıklı özlem, çok seyrek kavuşmalarla giderilebilecek. Kendinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için kendinizle çok barışıksınız. Bunu kendini beğenmişlik sınırlarına da taşırmıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Kartınız Şüphe... Sahip olduğunuz tüm değerleri bugün gözden geçirerek içinizdeki kuşkuyu yok etmek isteyeceksiniz. Hislerinizin güçlü olmasından dolayı kuruntularınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Para konularında riskli durumlara açık olduğunuz günlerdesiniz. İş değişikliği, yeni bir hobi ya da uzun vadede kâr elde edeceğiniz riskli bir yatırım muhtemel senaryolar olabilir. Gökyüzü “daha emin adımlar atın” diyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Kişisel alanda çok hareketli günler başlıyor. Olumlu haberlerin öne çıkması ile çok daha keyifli olacaksınız. Yakın çevre ile ilişkiler canlılık kazanırken, eğitimle ilgili planlarınız öncelikli olacak. Bu konuda yeni yolculuklar yapmanız, fikir alışverişi içinde olmanız gerekecek. Destek alacağınız pek çok konu yanında entelektüel açıdan sizi geliştirecek ilişkiler öne çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Sabırsız davranışlar istediğiniz sonuçları almanıza engel oluyor. Biraz daha beklemelisiniz. Yapmak istediğiniz değişiklikler için zamana ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Hayatın günlük sorunlarıyla çok fazla ilgilenmek sevgilinizle aranızda problemler yaratıyor. Kendinizi günlük işlere çok fazla kaptırmayın. Eğer kalbiniz boşsa çıktığınız bu yolculuklarda tanışacağınız gizemli yabancılar çok etkileyecek. Kendinizi yeni bir aşk macerasının içinde bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Önümüzdeki günlerde bir alım satım işi size kent dışı bir yolculuk yaptırabilir. Değişiklik merakınız yeni masraflara yöneltiyor. Yeniden düşünün ve tek başınıza karar almayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Bir an önce gerçeklerle yüzleşmelisiniz. Bu, sizi konuları abartıcı özelliğinizle de tanıştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed