Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Kafası karışık olan veya problemlerini dile getirmekte zorlanan kişileri dikkatle dinlemenizde veya anlamaya çalışmanızda fayda var. Yaşam tarzınızda olumlu değişiklikler yapmaya, evinize ve ailenize konsantre olmalı, diğerleri için para harcamaktan veya bazı kişilere para vermekten kaçınmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Önümüzdeki birkaç gün için, isyankar duygu durumları, özgürleşme isteği, isyankar tavırlar içerisine giren kişiler ön plana çıkabilir. Ani çıkışlar yapmak, ani karar değişiklikleri veya bağlantıları atmak, ipleri kopartmak, ilişkileri bitirmek türünde kopartıcı etkiler ya da beklenmedik durumları tetikleyen etkiler devrede olabilir. Ya da acele hareketlere bağlı ufak tefek sakarlıklara ve kazalara dikkat etmekte fayda vardır. İlişkiler açısından da yanıltıcı kişiler, yanıltıcı durumlar, aldanma veya kararsızlık, dalgınlık veya belirsizlik türünde olaylar gündemde olabilir. Akşam saatlerinde ise, türlü hoşluklar da yüzünü gösterebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Sabah kafanıza takılan ufak bir ayrıntıyı akşama kadar düşünüp, kendi kendinize kötü bir gün geçireceksiniz. Sürekli geçmişi düşünüp bir takım pişmanlıklar duymanız size hiç birşey kazandırmayacağı gibi yıpranmanıza neden olur. Gün boyu çevrenizdeki insanlardan ve onlarla konuşmaktan kaçacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Katılacağınız toplantıda karşı cins ilginizi çekebilir. Ondan teklif beklemeden hislerinizi belli edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Başarı için doping etkisi yapacak etkenleri kullanmanız sizi hedefinize daha çabuk ulaştıracaktır. Ortak projelerde titiz bir etüt çalışması yaparsanız ileride oluşabilecek hayal kırıklıklarının önüne geçebilirsiniz. Sevdiğinizi işleriniz nedeniyle ihmal etmeniz gerginliğe sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Şubat 2019)
İş arkadaşlarınız arasındaki bir sürtüşme gizliliğini kaybedip bugün su yüzüne çıkacak. bu konuda size çok iş düşüyor. Telefonla bir görüşme randevusu alacaksınız. Bu görüşmeyi fazla coşkuyla karşılamayacaksınız. Çünkü iş yaşamınızda rahatsız edici bir tatminsizlik yaşamıyorsunuz. Ama yine de değerlendireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Şubat 2019)
İhtiyaç duyduğunuz şeyleri elde etmekte zorlanıyorsunuz. İş yaşamınızla ilgili yeni düşünceleriniz sizi düzlüğe çıkartabilir. Krizden kurtulmak için artık gün saymaya başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Sağlınız ve mutluluğunuz için olayları büyütüp kendinizi sıkmayın. Rahatlamaya ve hayatın güzelliklerini yaşamaya ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed