Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Çevrenizdeki bazı kişilerin alışılmadık çıkarcı tavırları sizi katılaştırabilir ve yeniden düzenlemelere itebilir. Yeni ilişkilere, fırsatlara veya maceralara yer açmalısınız. Duygusal konuşmalar söz konusu olabilir. Düşüncelerinizi açıkça dile getirmeniz ve ortaya çıkan şeyler konusunda net olmanız sorunlardan uzak kalmanıza neden olabilir. Evdeki değişiklikler yararınıza sonuçlanabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Bugünlerde alacağınız bazı duyumlar, sizi değişik bir biçimde yönlendirecek. Arkadaş çevrenizdeki bazı sorunlu ilişkiler, size bu sıralar, artık biraz itici gelebilir. Bir akraba ziyaretiniz var. Bu ziyaretten dönüşünüz, yeni umutlara açık olacak. Dost amaçlarla yakınlaşmak isteyen birilerine güvensizlikler içindesiniz. Bununla ilgili soruşturmalarınızda kısa kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
AŞK: Bugün duygularınızı çokgüçlü olarak açığa çıkaracaksınız.Platonik aşk yaşayanlara budurum elbet daha yararlı olacak.En azından boş hayallere kapılmasevdasını terk edecekler. Enbüyük kârınız da bu olsa gerek.İŞ: Hemen herkesin sıkıntılarını siz gidermeyeçalışıyorsunuz. Bu durumda kendinizden ödünvererek mali sıkıntıları hazırlıyorsunuz.SAĞLIK: Sorunlarınız artıkça kendinizi acizhissederek moral çöküntüsü yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Bugünlerde paranızı iyi idare ediyorsunuz. Yakında hiç beklemediğiniz bir masrafla karşılaşacaksınız. Sağlığınız iyi. Sevdiğiniz kişinin üzerine fazla gidiyor, sorunların bu şekilde çözüleceğine inanıyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Bugün aileye dair konularda yeni gelişmeler ortaya çıkabilir. Ailenizle olan duygusal paylaşımlarınız artıyor. Özellikle geçmişe yönelik meselelerde daha anlayışlı bir tutum içine girebilirsiniz. Baba ve babalıkla ilgili fedakarlık ve yeni sorumluluklar gündeme gelebilir. Kendi iç sesinize kulak vermeli, isteklerinizde kararlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Bugünlerde aksaklıklar bitmiyor. Çalışma arkadaşlarınızla karşılıklı olarak aksamalardaki sorumlulukları paylaşacaksınız. İş yaşantınızda genel olarak doyumlusunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Bugün duygusallığınız sizi huzursuz edebilir. Artan güvenlik ihtiyacınız karar vermenizi zorlaştırıyor. Duygularınızın sesinden çok mantığınızın sesini dinlemenizde yarar var. Duygularınızın mantığınızın sesini bastırmasına izin vermeyin ve düşündüklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Para durumunuzda bazı çalkantılar var. Geçtiğimiz aylardan kalan kimi borçlarınız olabilir. Faturalarınız ödemeyi aksatmamalısınız. Kredi kartı, alışveriş kartı vs. borçlarına karşı de duyarlı olmanız ve erteleme yapmamanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Yanlış bir kararı vermek üzeresiniz. Tekrar düşünmelisiniz. Bu karar, size çok yakın genç birinin yurtdışına çıkma isteğine müdahalenizle ilgili görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed