Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2019)
Bugünlerde, daha fazla sosyalleşebilir, yeni arkadaşlar edinebilir veya çocuklarınızla daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Ev de yapacağınız değişiklikler konforunuzu arttırmanızı sağlayabilir. Uzlaşmacı olmanız planlarınıza karşı gelen kişilerle daha rahat diyalog kurmanızı sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde zaman zaman huzursuzluklar söz konusu olabilir. Ev, aile, ülke konularının ön plana çıkabileceği bir gündeyiz. Bu anlamda hassasiyetlerimiz olabilir. Öğle sonrası saatlerde ise, fikir alışverişleri, uzlaşma veya yaratıcılık gerektiren konularda olumlu bir enerji akışı var. Ancak, gece saatlerinde, geçen hafta 4 Nisan tarihinde uzun uzun yazdığımız Uranüs’ün olumsuz görünümü tekrar kendini hatırlatabilir. Ani ve beklenmedik olaylar ve durumlar, hızlı düşünmenin yaratacağı yanlışlar, ani tepkiler, tartışmalar, ufak tefek sakarlıklar ya da kazalar da ufak çaplı da olsa gündemde iki gün için. Provokatör kişilerden uzak durmakta ve riskli olabilecek her başlığa dikkatle yaklaşmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Temmuz 2019)
Aile içinde henüz önemsenmeyen sorunların üzerine gitmek için hareketlenebilirsiniz. Bugünlerde ilişki konularında hassassınız. Bazı dengeleri oturtabilmeniz bu sıralar mümkün. Önümüzdeki günlere örgütlemeye çalıştığınız küçük gezinin sürekli ertelenmesinde bilmediğiniz ve sizinle ilgili olmayan nedenler var. Bunu anlamaya çalışmak yerine, vazgeçme kararı alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2019)
Bugünlerde hayatınızı dolu dolu yaşamak için bazı değişiklikler yapıyor ve başarılı da oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2019)
Tembellik etmenin sorun çıkarabileceği bir gün. İşleri siz yapmadığınız sürece bunu kimse üstlenmeyecek. O nedenle içinizden aktif olmak gelmese bile kendinizi işlere vermeye çalışın. Sağlığınıza biraz daha özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2019)
İş hayatında oldukça verimli çalışmalar yaptınız. Kendinizi yenilemeye çalıştığınız bu dönem bazı beklemeler de yok değil. Günün ilerleyen saatlerinde sizi sosyal açıdan keyifli kılan ilişkiler ve arkadaşlıklar içinde görebiliriz. Gruplar içinde uyumlu paylaşımlar, yeni olanakların öne çıkacağı desteklerle moraliniz artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Temmuz 2019)
Bugün iş hayatınız açısından hareketli ve heyecanlı bir gün olacak. Bir iş görüşmesine katılabilirsiniz. Bugün kariyerinizle ilgili bazı önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2019)
Bugün duygusallığınız sizi huzursuz edebilir. Artan güvenlik ihtiyacınız karar vermenizi zorlaştırıyor. Duygularınızın sesinden çok mantığınızın sesini dinlemenizde yarar var. Duygularınızın mantığınızın sesini bastırmasına izin vermeyin ve düşündüklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Temmuz 2019)
Yatırım konusunda size destek olacak bir çevreniz var. Size yardım edeceklerdir. Ama bu konuda acele etmezseniz, zararlı çıkabilirsiniz. Birikiminiz küçük olduğu için zaman, zaman harcamayı düşünebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Temmuz 2019)
Aile içinden alacağınız hafif bir hastalık haberi bütün keyfinizi kaçırabilir. Bu kadar büyütmeyin. Bu mevsimde küçük hastalıklar yaşamak çok normal.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed