Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Yakın bir tarihte kendinizle ilgilenemeyecek kadar yoğun olacaksınız. Buyüzden şimdiden her türlü ihtiyacınızı gözden geçirip, fazla zaman kaybetmeden bunları halletmelisiniz. Yakın olduğunuz kimselerden bazı şeyleri saklamaya çalışmanız mümkündür. Eğer siz bir erkseniz maç ve benzeri şeyler için fazla vakit ayırıyor olabilirsiniz. Bazı bunalımlarınız olabilir ve bunlardan kurtulamadığınız için de yukarda sayılan türden şeylerle kendinizi uyuşturuyor olabilirsiniz. Bu takdirde dostlarınızın destek ve yardımlarını istemekten çekinmemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Bazı durumlarda kolay kanıyorsunuz. Bunun insanlara önyargısız yaklaşımınızdan ve insana duyduğunuz güvenden kaynaklandığına inanıyorsunuz. Yakın bir zamanda müthiş sevineceğiniz mutlu bir haberiniz olacak. Bu haberle, hayal olarak gördüğünüz bazı umutlarınızı ciddi, ciddi düşünmeye başlayabilirsiniz. Umutlarınızı paylaşmak isteyenler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Bugün arzularınızı yerine getirmek için çok özen gösteriyorsunuz. Ancak herkes beğenmeyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Patron ile aranızdaki anlayış susitimal boyutuna varabilir bugün. Daha çok çalıştıkça daha çok üretmenizi bekleyen bir yaklaşım ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu arada izin isteyecekseniz koşulsuz alma şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Hayatınıza hareket ve coşku hakim. Kendi istediğiniz yönde ilerlemek, eğlence ve keyif veren konularda hevesli olacaksınız. Yaratıcı düşüncelerle yeni kararlar almanız sizi yenilikler yapmaya itebilir. Yaptığınız çalışmalarda dikkat çekici sonuçlar almanız mümkün. Ancak, risk alabilen yanlarınız spekülatif konularda sorun çıkarabilir. Abartıdan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Hakkınızı koruma konusunda biraz sert tepkiler verebiliyorsunuz. Bugünlerde yaşanacak kişisel bir olaya topluca üzülebilirsiniz. İş ilişkilerinizdeki dostluklar size yorgunluğunuzu unutturabilecek ölçülerde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Biraz daha dikkatli davranmanız, harcamaları biraz daha kısmanız gerekiyor. Bazı büyük ödemelerinizin aslında ihtiyacınız olmadığını, ödeme günü yaklaşırken anlıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Alacağınız haberler ihtiyatlı yaklaşın sizi yanıltmaya yönelik bazı bilgiler alabilirsiniz. Olaylara ani tepkiler vermekten kaçınmalısınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed