Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Biraz kendini beğenmiş bir yapıda olmanız da çevrede tepkilere sebep olabilir.Her şeye rağmen aktif ve olumlu bir dönemdesiniz ve çevreye boş verip, elde edebileceginiz her şeyi toplamaya bakmalısınız. Bununla beraber, keskin sirkenin küpüne zarar vermesi gibi aşırı etkinliğinizden bazı zararlar da görebilirsiniz. Gezegenler, insanlara karşı güvensizlik hisleri vermektedirler. Hiçbir art niyet olmayan durumları bile şüpheyle karşılama eğilimlerindesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Bugün iyi bir gün geçirme adına kesenizin ağzını açacaksınız. Bunun başka bir nedeni daha olabilir. Birkaç zamandır cimriye çıkan adınızı kurtarmak istiyor da olabilirsiniz. Bugün yaşamınıza girecek yeni insanların çok anlam yüklemiş olduğunuz bazı eski arkadaşlıklarınızdan daha tatmin edici olduklarını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Bardağın boş tarafını görmeyi alışkanlık haline getirdiniz. Partnerinizin eksiklerini sürekli yüzüne vurmanız aranızda gerginlikler yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Bugün çalışıp çabalamak yerine biraz da hayatın tadını çıkarmakta olacak aklınız. Eğlenceli şeyler, ciddiyet gerektirenlere göre daha çok ilginizi çekecek. Kaytaran, sorumlulukları görmezden gelen davranışlardan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Biraz morale ihtiyacınız olacak. Yeni destekler aradığınız bu süreçte maddi paylaşımlarda kriz getiren etkiler söz konusu. İş ve para durumunuzda yaşanan değişimin sonuçları sizin için can sıkıcı olabilir. Kısa vadede kişisel borçlarınız yönelik kararlar alarak işe başlamalısınız. Finansal açıdan yeni planlarınız olabilir ancak başkalarının maddi yükleri göz ardı edilmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Geçmiş hatalarınızdan çıkardığınız dersleri iyi değerlendirmelisiniz. İlişkilerdeki ayrıntılara bu kez fazla takılmamaya bakın. Kolay, kolay gerginlik yaşamayacağınız bir iş hayatı içinde olmanız bir şans.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Geçmişte yapmış olduğunuz yatırımların meyvelerini bugün toplayacaksınız. Para konularında temkinli davranmanız bütçenizi dengeleyebiliyor.İş Yaşamı : Yarın gözünüzden kaçan küçük bir ayrıntıyı fark edeceksiniz, canınız sıkılabilir. Bir iş arkadaşınıza olan güveniniz gün geçtikçe artıyor. Genel olarak çok titiz olmanız gözünüzden bir şeyin kaçmamasına neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
İnsanlarla ilişkileriniz hayal kırıklıklarına çok açık. Hakketmeyen ilişkilere de çok anlamlar yükleyebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed