Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Sizi bazı konularda zorlayan kişilere ‘’hayır’’ demesini öğrenmeniz gerekebilir. Paranıza sahip çıkmanız gerekiyor ya da harcayacaksanız evinizle ilgili konulara harcamanızda fayda var. Ortam değişikliği veya genel değişiklikler yeni fırsatları fark etmenizi sağlayabilir. Farklı kültür ya da çevrelerden gelen kişilerin moralinizi bozmasına izin vermeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Kararsız ve çelişkiler yaşayacağınız bir gün yaşayacaksınız. Bu olur olmaz insanlara inat yapmanız ve alınmanız sizin hassas bir dönem yaşamanızdan aklınızdaki seyahatleri gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz bir yakınınızı da bu seyahatlerden birinde görme fırsatı bulacaksınız. Kırgınlıklardan kaçının, size zaman zaman haksızlık yapıldığını düşünüyorsunuz ama bunu ifade biçiminizde aşırıya kaçmamaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Oldukça sakin ve yorgunsunuz. Bunun nedeni son günlerde kendinizi çok fazla yormuş olmanız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
İçten duygularınız, partnerinizin size olan sevgisini artırıyor. Mesleğinizde yaratıcılığınız had safhada. İşinizdeki memnuniyetiniz çalışma arkadaşlarınızı da mutlu edecek. Bu arada büyük bir sorumluluk alacaksınız. Hobileriniz için yaptığınız harcamalarınızı biraz denetim altına alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
İlişkileri ve ortaklıkları her açıdan hayatınızı etkilemeye başlıyor. Önceden başlattığınız konuları sonuçlandırma çabası içine girebileceksiniz. Ortaklıkların finansal yanı ise sizi daha önlemci olmaya itmekte.Yeni destekler alacağınız yakın arkadaşlıklarda olumlu bir dönem yaşanabilir. Uluslar arası konularda güvenle hareket edeceğiniz yeni bağlantılar devrede olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Bugün işyerinizde farklı konulara el atmak için zaman bulacaksınız ve fiziksel enerjinizi değişik alanlara taşımak isteyeceksiniz. İş yerinizde başarılı bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Belli ölçülerde şanslı olduğunuzu düşündüğünüz bir katılımda, birilerinin şansınızı azaltma çabaları var, dikkatli olmalısınız. Bu sıralar ikili ilişkilerinize para tartışmaları hakim olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Önümüzdeki günler içinde para konulu uzak bir yolculuk yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed