Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Sizi korkutmak isteyen insanların dedikoduların maruz kalabilirsiniz. Tabii ki buna aldırmayın, en kısa zamanda kimin haklı olduğunu göstereceksiniz. Aslında konulara çabuk adapte olmanız ve sonuçta başarı elde etmeniz konsantrasyon gücünüzün üst seviyelerde olmasına bağlı. Belki sizde farkına varıyorsunuz, katı bir mantık sizi yumuşak başlı ve uyumlu insancıl özelliklerden uzaklaştırıyor. Daha sakin ve ağırbaşlı olmaya çalışmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Bazı takıntılarınız var. İlişkilerinizi güçleştiriyor. Bunlardan kurtulamayacağınızıdüşünüyorsunuz. Yeniliği seviyorsunuz. Bu yenilikçi özelliğiniz iş yaşamınızda bir gezgin olarak portrenizi çiziyor. Yapmayı düşündüğünüz bir çok şey var. Bunlarının bir kısmının önü kapalı görünüyor. Başka bir kentte yepyeni bir hayat projenize adım adım yaklaşıyorsunuz. Bugün bunun hayalini kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Duygularınız sizi ele veriyor.Karşı cinse karşı hassasiyetGösterdiğiniz birsüreçtesiniz. Kıymetinizibilemeyen insanlarıuzaklaştırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Bugün değerinizi ortaya koyma fırsatınız var. Tüm işi neredeyse tek başınıza kotarıp sonra da geri plana çekilmeye kalkmayın. Gayretiniz sonuç vermişse eğer maddi ve manevi takdirin azıyla yetinmek zorunda değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Hareketli bir gün olmakla birlikte, kendinizi ifade etmekte zorlanacağınız bir gün olabilir Birlikte olduğunuz gruplarda bugüne özel bir iletişim sıkıntısı yaşanabilir. İnsanlar daha gergin ve alıngan tavırlar sergileyebilirler. Dikkatinizi korumalı ve sözlerinizi yumuşatmaya özen göstermelisiniz. Unutmayın, ufak sürtüşmeler büyük tartışmalara dönüşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Çevrenizdeki iş arkadaşlarınızın sizin kadar aktif olmamaları zihinsel açıdan sizi çok yoruyor. İşinizde size yardımcı olacak bir iş arkadaşı arıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Amirlerinizle münakaşa edebilirsiniz. Bu münakaşalarınızın sebebi de, arkadaşlarınızla yaşadığınız olumsuz gelişmeler. Etrafınızdaki iş arkadaşlarınızla konuşurken biraz daha dikkatli olun. Sizin açık sözlülüğünüz kimi zaman kırılmalarına neden olabiliyor. Parasal durumdan çok sıkışıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Uzun zamandır almayı planladığınız bir şey için para biriktiriyorsunuz. Kısa zaman sonra bu isteğiniz gerçekleşecek ve para biriktirmekten kurtulacaksınız. Artık gönül rahatlığıyla paranızı harcayabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Sürekli uyardığınız halde hiçbir şeyi düzeltemediğiniz bir oluşumun dışına çıkmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed