Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2018)
Ailenizin maddi sorunlarına karşı sorumluluklarınızın daha artacağı bir yapılanma ve yenilenme süreci oluşturmak isteyebilir ve onlara manevi desteklerinizi verme konusunda fazlasıyla verici olabilirsiniz. Aile büyükleri ile aranızda yaşayacağınız ufak tefek tartışmalar bugünlerde gerginliğin artmasına neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Mayıs 2018)
Hareketli ve heyecanlı günler sizi bekliyor. İş yaşamınızda yaşayacağınız değişikliklerin yanı sıra özel yaşamınızda da yeni arayışlara girmeyi düşünüyorsunuz. Değişiklik yapmak gözünü korkutuyor ama bu konuda çevrenizden yeterince destek göreceksiniz. Bugün bu konuda bir gelişme olabilir. Özel yaşamınızda ise bazı engellerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2018)
Sevdiğiniz kişi bugün size çok daha fazla zaman ayıracak ve değer verdiğini kanıtlayacak. Bu muhteşem sevginin karşılığını siz de ona sunacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2018)
Konut değiştirme isteğinizi yakın zamanda gerçekleştirebilirsiniz. Aşk ilişkinizde ağır kayıplar verebilirsiniz. Maddi beklentiniz olumlu şekilde gelişecek. Sağlıklı yaşam için ara verdiğiniz spora yeniden başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2018)
Bugün daha farklı işlerle ilgileneceksiniz. Düzen ve tertip gerektiren konulara odaklanarak günü verimli tamamlayabilirsiniz. Eldeki işleri akıcı ilerletmek adına yeni destekler alabilirsiniz. Ayrıca yeteneklerin sağlam bir şekilde gelişeceği koşulları kullanmaya çalışın. Hatta yeni kazanımlar maddi durumunuzu olumlu yönde etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Mayıs 2018)
Değişik düşünceler içindesiniz. Bu, sizi biraz da ilgi konusu yapıyor. Bugünlerde, imkan sahibi yetkin insanlarla, bol fikir üreten maceracı insanlar arasında doğru seçimler yapmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2018)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Mayıs 2018)
Harcamalarınıza çok dikkat ediyorsunuz ve akılcı kararlar alıyorsunuz. Ödemelerinizi de disiplinli bir biçimde yapıyorsunuz. Bu gidişle paranızı iyice kontrol altına alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Mayıs 2018)
Aşk yaşamınıza hakkettiği kadar sıcak ve saygın bakmanız gerekiyor. Bazı diyaloglarla, ne kadar yersiz kuruntular içinde olduğunuzu anlamak sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed