Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Kaygılar ve şüpheler ön plana çıkmaya başlıyor. İş hayatınızdaki yetenekleriniz ve potansiyeliniz sorgulanabilir ya da sınanabilir. Sorumlu davranmalı, ama maddi açıdan çıkar gördüğünüz işlere öncelik vermelisiniz. Size pahalıya patlayacak sözler vermemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dünkü yazımızda uzun uzun ele aldığımız yanıltıcı etkiler, yanıltıcı kişiler ve bu duruma bağlı yanlış kararlar ya da yanlış yargılara varma türünde gelişmeler günün ilk yarısında devrede olabilir. Akşam üstünden itibaren, engellenmişlik hissi, ruhsal huzursuzluklar ve dün bahsettiğimiz dolunay etkisi yüzünü belirgin şekilde gösterebilir. Ancak, genel anlamda bakıldığında, yarım kalan işlerin tamamlanabileceği, gardrop düzeltme, rapor hazırlama, bahar temizliği yapma, mevcut işlerdeki problemleri giderme ve olayları detaylandırma türünde çalışmalar yapabileceğimiz, sağlılığımıza veya kendimize zaman ayırabileceğimiz, detaylara hakim olabileceğimiz bir gündeyiz. Endişeli, eleştirel veya huzursuzsak nedeni yine dünkü dolunaydır. Abartmamalıyız. Gece saatlerinde ise, ortam yumuşuyor, enerjimiz yükseliyor ve neşeleniyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Dost çevrenizden birine verdiğiniz değerin, onun ilgisizliğiyle daha da arttığını söyleyenlere kızıyorsunuz. Biraz düşünürseniz, eşitsiz ilişkinizifark edebileceksiniz. Yeni etkilendiğiniz kişinin sizi bugünlerde araması gerektiğini düşünüyor, bekliyorsunuz. Ama bu gecikme, duygularınızın karşılığı olmadığı anlamını taşımıyor. Umutsuzluk için çok erken.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Kartınız Yıkılan Kule... Sürekligirdiğiniz her ortama kolayca uyumsağlar konumdasınız. Ancak hep biraceleniz varmış gibi gereksizkoşuşturmacalar yaratıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Duygusal ilişkinizdeki tatsız durumun sebebini sadece karşı tarafta aramayın. Her ikinizin de anlayışlı olması gereken bir dönedne geçiyorsunuz. Parasal sorunlarınızı çözümleyemeseniz bile sıkıntınız hafifleyecek. Sağlıkla ilgili şikâyetleriniz artıyor. Doktorunuza görünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Yeteneklisiniz. Ortalama bir çabayla birçok hedefinize ulaşacaksınız. Bu günlerde işlerinize daha sıkı asılmanız gerekebilir. Hedeflerinizi ve yakın zamanda yapmayı planladığınız büyük masrafları erteleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Bu sorunlar maddi veya ailesiyle ilgili olabilir. Onunla bu konuyu gündeme getirmek için konuşmanız gerekli. İş yaşamınızda iddialı sayılabilecek beklentileriniz var. Temponuz ve verimli çalışmanız, bu beklentilerinizin kısa bir süre sonra gerçekleşmesine yardımcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var. Sizi bugünlerde iyice geren ödemelerinizde size oldukça yardımı olacak, rahatlayacaksınız. Kendinizi çok sıkmanız gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Alacağınız haberler ihtiyatlı yaklaşın sizi yanıltmaya yönelik bazı bilgiler alabilirsiniz. Olaylara ani tepkiler vermekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed