Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Ailenizdeki büyüklerle aranızda bazı konularda fikir ayrılıklarına düşebilir, hem kardeşlerinizle aranızda geçen diyaloglar hem de kişisel yaşamınızdaki bazı seçimlerden dolayı yaşayacağınız gerginlikler sizleri bunaltma noktasına kadar çıkarabilir. Bu fikir uyuşmazlığına karşı ailenize tepkili olmak yerine onları anlamaya çalışmalı ve büyüklerin tecrübelerine kulak vermelisiniz. Sizin bu noktada göremediğiniz fakat onların daha iyi görebileceği şeyler konusunda önyargılı olmanız size bazı kayıplar yaşatabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Bugün şanslı rastlantılar gününüz. Beklenmedik ani ve sevimli fırsatlar kapınızda, kapıyı çalmalarını beklememelisiniz. İlgi duyduğunuz her şey, hiçbir endişe yüklemeden sizi kendine çekebilir. Önümüzdeki günler içinde belli konularda karşılaşabileceğiniz engeller, geri dönülmez kaydıyla aldığınız kararlarınızı yeniden gözden geçirmenize neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
AŞK: İkiyüzlü insanlara rağbetetmiyorsunuz. Bu sizlerin çokdikkatli olduğunuzu yansıtıyor.Bugün sevgilinizle aranızı açmakisteyenler olabilir. Dikkatinizsayesinde sıkıntıları başınızdandefetmiş olacaksınız.İŞ: Üstlerinize karşı biraz pervasız ve açık sözlüolabilirsiniz. Bu patlamalar daha öncedenbastırılmış duygularınız olduğunu yansıtıyor. Oysafazla ileri gitmeniz sizlere zarar verecektir.SAĞLIK: Spor yapmayı ihmal ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Para konusunda bir mücadeleniz olabilir. Dışardan beklediğiniz bir ödeme ya da çalışıp çabalayıp kazanmayı ümit ettiğiniz para size ulaşmakta zorlanabilir. Ya kavgasını edeceksiniz ya da maddi kaynağı değiştireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Zorlu geçecek günler öne çıkıyor. Sizi daha fazla fedakarlık yapmaya zorlayan ve endişelerinizi artıran gelişmeler var. Belki de yerleşik düzeninizle ilgili dağılmalar ya da belirsizlikler karşısında zorlanacaksınız. Bir yandan da iş hayatında ilerlemekte zorluklar söz konusu. Duygusal tepkilerinizi kontrol etmeli, sorumluluklarınızı ciddiyetle ele almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Kendinizi sakınmaya çalıştığınız gelişmelerde müdahil olmanızı gerektiren yükümlülükleriniz var. Bugünlerde, inisiyatif kullanmanız gereken konularda çekimser durmanız biraz güç.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Para konularında geçmiş günlerde yapmış olduğunuz hataları tekrarlıyorsunuz. Gereksizce yaptığınız harcamalar yüzünden bugün aile büyüklerinizden ya da yakın dostlarınızdan borç almak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Bugün stresten uzak durmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed