Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2018)
Bugün kendinizi bazı konularda güvensiz ve çekimser hissedebilir yine bazı konularda yakın çevrenizin desteğini görmek isteyebilirsiniz. Bu niyetle yola çıkıp eski dostlardan birini arayabileceğiniz ve onun fikirlerini dinlemek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Yaşadığınız kaygılarla ilgili durumunuzu anlatabilir ve buna bir çözüm bulması isteyebilirsiniz. Sizi sizden daha iyi tanıyan arkadaşlarınızın olması sizi yaşama daha fazla bağlarken bu gibi dostlukları tanımış olmaktan da büyük keyif alacaksınız.
   (1.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Mart 2018)
Bugün, içsel gerilimlerinizin sizi bir miktar huzursuz edebileceği gözleniyor. Bugündeğişken, karmaşık, uyumlu ama sıkılgan bir yapınız olabilir. Bu durum yakın ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir. Kendinizi ruhsal yönden çevrenize kapalı hissedeceğiniz bir gün. Çevresel faktörlere duyarlı olduğunuzdan, bedensel ve ruhsal sağlığınıza da özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2018)
Moralinizi bozmayın. Saygı sevgi çerçevesinde geçireceğiniz gün aşk yaşamınıza da yansıyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2018)
Asıl amacınız iç dünyanızda huzuru bulmaya çalışmak olabilir bugünlerde. İçsel bir yolculuk ve ruhsal büyümenize engel olan yüklerden arınmak adına yapacağınız her türlü spritüel çalışmadan verim alma şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2018)
Bugün daha rahat ilerleyeceksiniz. Ãœstlerle ilişkilerin baskısını tolere ettiğinizde işlerinize odaklanmak kolaylaşacak. Artan sorumluluklar, işe ait yeni organizasyonlar hızlı ilerlerken, gelecekle ilgili planlarınıza odaklanacaksınız. Maddi açıdan daha gerçekçi olmaya çalışın. Beklentilerinizi somutlaştırmak için yeni adımlar atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Mart 2018)
Bugün iş yerinizde bazı fırsatlar elde edeceksiniz. Bu fırsatlar hayatınızı maddi açıdan rahatlatacak nitelikte olacak. Bir ortak çalışma söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2018)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Mart 2018)
Maddi konularda kişisel zevklerinizi gerçekleştirmek için hesapsız bazı harcamalar yapabilirsiniz ve bu uzun vadede zararlı çıkmanızla sonuçlanacaktır. Ayrıca bugün risk alacağınız yatırımlarda bulunma ihtimalinizde olacaktır. Ancak harcamalarınız ve yatırımlarınızda dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Mart 2018)
Gün her ne kadar sıkı çalışmayı ve mücadeleyi gerektiriyorsa da verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. İşle ilgili sorumlulukları gözden geçirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed