Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2021)
Finansal konularda ihtiyacınız olan desteği görebileceğiniz ek zam, ikramiye, prim gibi konular gündemde olabilir. Çalışma hayatınızdaki üstün performansınız ile her zaman yöneticilerinizin takdirini topluyor ve onların güvenlerini kazanıyorsunuz. Gündelik yaşamınızı değiştirebileceğiniz adımlar atabilir, kendinize yeni hobiler edinmek isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Mart 2021)
Bugün bazı önemli insanlarla kariyerinizle ilgili yararlı konuşmalar yapabilirsiniz ve fikirleri aklınıza yatabilir. Ayrıca akşama doğru bazı dostlarınızdan da sevinçli haberler alabilirsiniz. Bu günlerde sosyal ilişkileriniz son derece güçlü. Yeni insanlarla tanışmanız, dostluklar kurmanız sosyal yaşantınızı güçlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2021)
İş ortaklarınız veya arkadaşlarınızla yapacağınız görüşmelerde söz sahibi olacaksınız. Güler yüzünüz ve tatlı diliniz çevrenizin bakış açısını değiştirmeye yetecek. Maddi olanaklarınızı dikkatli kullanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2021)
İşlere çok fazla gömülüp kendinizi, sağlığınızı ve duygusal tarafınızı ihmal etme riskiniz var. Sesinizi duyurmaya çalışıp başaramazsanız imkânları zorlamayın. Bugün standart olan işlere ağırlık vermeniz yararınıza olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2021)
İş hayatının getirdiği değişiklikler sizi harekete geçiriyor. Tamamlamak zorunda olduğunuz işler odaklısınız. Bir yandan da beraber çalıştığınız kişileri sorunları zorluk yaratmakta. Bu dönem etkinliğinizi ortaya koymakta zorluklar var. Aşırı yorgunluk yaratan işler nedeni ile sağlık sorunlarınız yinelenebilir. Bu günlerde henüz netleşmemiş konuları zorlamaktan sakınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Mart 2021)
İşyerinizdeki yeni düzenleme konusunda ne kadar iyi karar verdiğinizi bugün bir kez daha anlayacaksınız. Yeterince takdir edilmediğinizi düşünmek zaman, zaman motivasyonunuzu kırsa da, hemen toparlanabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2021)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Mart 2021)
Para konularında kendinize tam yetki vermişsiniz. Bunun çoğunlukla da yararını görüyorsunuz. Ama böyle bir denetim bazı arkadaşlarınızı sıkabiliyor. Bu sevgiliniz için de geçerli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Mart 2021)
Bugün yakınlarınıza karşı kırıcı davranışlar sergileyebilirsiniz. İnsanları eleştirirken dozu kaçırmamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed