Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Ailenizle ilgilenmek ve aile içerisindeki bazı sorunlara daha rahat çözümler bulmak isteyebilirsiniz. Ancak bazı noktalarda sizler de kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Kendinize olan inancınızı yitirmediğiniz sürece yaşamınızdaki her sorunun üstesinden gelmeniz kolay olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Verdiğiniz kararlarda şansınızdan çok aklınıza ve mantığınıza güvendiğinizi düşünüyorsunuz. Bugünkü iyimserliğiniz çevrenizdekilere de pozitif enerji verecek. Sabah saatlerinde başlayan hareketli bir gün, gece geç saatlere kadar sürebilir. Birlikte olacağınız bir kişi sizinle ilgili olumlu duygularını belli edecek. Bugün şansın fazla ön planda olduğu teklifler alacak, ama sıcak bakmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Zodyakta Merkür geçişini tamamlıyor.Bu nedenle bugün sizleri karamsarlıkiçinde görmek mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Kendinizi bugünlerde ne kadar çok ihmal ettiğinizin farkında olmanız gerekiyor. Bu şekilde davranarak hem fiziksel hem de ruhsal olarak zayıflıyorsunuz. Sağlığınız için spor yapın. Maddi duru-munuz düzeliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Parasal alanda bazı riskler almaya açıksınız. Oysa ki daha sorumluluklu davranmak ve uzun vadeli planlar yapmak gerekiyor. Çalışma sisteminizde yaşanan değişim ile ciddi olunması gereken bir süreçtesiniz. Birikim yapmak, eldekileri korumak önceliğiniz olmalı. Aniden ortaya çıkacak harcamalar karşısında kontrolü ele almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Bugün dostlarınızdan alacağınız bir öneri üzerinde kafa patlatacaksınız. Ancak iş hayatınızda öyle iyi bir noktaya geleceksiniz ki, gündüz zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Hazırladığınız projelerin bitmek üzere olması, özellikle de sevdiğiniz kişiler tarafından beğenilmesi sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Bugün çeşitli yatırımlara yönelmek isteyebilirsiniz. Bunun için bazı ortak çalışmalar yapabilirsiniz. Böyle durumlarda akıllıca davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Sürekli uyardığınız halde hiçbir şeyi düzeltemediğiniz bir oluşumun dışına çıkmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed