Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Sevgi hisleriniz yoğun ve kendinizi sevgiye çok yakın hissediyorsunuz. Evinize misafir gelebilir ve küçük hediyeler alabilirsiniz. Yaşça büyük birinden menfaat sağlama olasılığınız yüksek ve bir toplulukta veya bir grupta bu insanla tanışabilirsiniz. Aşkta huzursuzluk var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Yeni alanlarda girişim yapmak için istekli ve cesaretli olabilirsiniz. Bugün hareketini sürdüren Merkür iletişiminizi güçlendirirken zihinsel potansiyelinizin arttığını gözleyebilir ve eğitim konularında arzu ettiğiniz gelişmeyi sağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Reddedileceğim korkuları yerine bir an önce açılıp konuşarak rahatlamanız gerek. Karşılığını alamazsanız bile yönünüzü çizmiş olursunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Maddi konularla ilgili hak ettiğiniz başarıyı yakalayacaksınız. Olaylara temkinli yaklaşarak sosyal adalet duygunuzu ön plana çıkarıyorsunuz. Bugün, işinizde engeller söz konusu ola-bilir. Karşı tarafın bencilce egolarını kolayca bertaraf edebilecek bir taktik geliştirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Sizin için yepyeni şartlar başlıyor. Farklı deneyimlere açık olmak, hayatınızı genişletebileceğiniz imkanları kullanmak mümkün olacak. Farklı kişilerle kurulacak önemli bağlantılar ise akıcı ilerlemekte. Görüşlerinizi başkalarına duyurabileceğiniz imkanları kullanabilirsiniz. Uzun yolculuk planlarınızı pozitif şekilde hayata geçirebilecek durumdasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Bugün dostlarınızdan alacağınız bir öneri üzerinde kafa patlatacaksınız. Ancak iş hayatınızda öyle iyi bir noktaya geleceksiniz ki, gündüz zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Hazırladığınız projelerin bitmek üzere olması, özellikle de sevdiğiniz kişiler tarafından beğenilmesi sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Özel hayatınız da mutlu olmak için çok şeyler yapıyorsunuz. Göze aldığınız fedakarlıklar var. Mutlu planlarınızın önünde kötü sürprizler görünmüyor. Bazıları için biraz daha zaman gerekebilir. Bugün beklediğiniz işle ilgili gelişmeler de bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Ekonomi konusunda gazetede okuyacağınız bir gelişme sizde soru işaretleri uyandırabilir. Yakın bir dostunuzla bu konuyu konuşmak için büyük bir istek duyabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara para, pul konularını fazla açmasanız daha iyi edersiniz. Kimi zaman yanlış anlaşılıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Bugün kendinizle ve sağlığınızla daha çok ilgilenme fırsatı bulabilirsiniz. Eğer süregelen problemleriniz varsa harekete geçmeniz de faydalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed