Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2019)
Maddi başlıklı konularda yeni düzenlemeler yapılması veya bazı anlaşmaların yeniden düzenlenmesi gerekebilir. Ancak, diğer kişilerin kendi yöntemleriyle ilerleme konusunda ısrarcı olabileceklerini de söylemeden edemeyeceğim. Dolayısıyla, gereken değişiklikleri yapmak çok kolay olmayabilir. Sevgili dostlar, 2016 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Temmuz 2019)
Bugün kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. . Bir süreden beri beklediğiniz bir haberi bugün alabilir ve bazı beklentilerinizin gerçekleşmesine az kaldığını hissedebilirsiniz. Kendinizi yorgun hissediyorsunuz. Kısa da olsa bir tatil size çok iyi gelecektir. Ailenizden biri sizden bir haber bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2019)
Kartınız Affetme... Öz gezegeniniz Jüpiter bugün yüz yüze geleceğiniz ilişkileri belirliyor. Tam anlamı ile astrolojide bu eve olumlu açısal ev diyebiliriz. İşinizde başarılısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2019)
Günü çalışarak geçirecekseniz konsantrasyon gerektiren işlere erken saatleri ayırmayın. Küçük kusurlarla uğraşırken asıl mantıksal hataları gözden kaçırma riskiniz var. Çalışkanlığınızı ve azminizi bugün herkes görecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2019)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Temmuz 2019)
İş hayatınızda bir haberle ilgili olarak eliniz kulağınızda. Bu haber içten içe üzülüyor ama bir bakıma da seviniyorsunuz. Yeni iş olanakları kapınızda, sabırlı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2019)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Temmuz 2019)
Para harcamadaki rahatlığınız, arkadaş çevrenizde biraz kışkırtılıyor gibi. Geleceğini haber veren sıkışıklıkları bugünden alacağınız önlemlerle en aza indirebilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Temmuz 2019)
Bazı davranışlardaki saygın niyetleri görebilmeniz gerekiyor. Duygusal beraberliğinize, kendi bakışıyla olumlu anlamda tepki vermek isteyen ortak bir arkadaş ilişkiniz, sizi kızdırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed