Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Her yere gitmeye çalışan hiçbir yere gidemez. Nereye gideceğini bil, önceliğini belirle ve ona göre adım at.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Oldukça duyarlı ve hassas bir gün geçireceksiniz. Hayatınızda her şey yavaş ilerliyor. Bu biraz da sizin yapınızdan gelen bir özellik. Gözünüzü kapayıp hemen bir maceraya atılamıyorsunuz. Beklemeyi seviyorsunuz. Aile içinde yaşanan sorunlar öyle büyütülecek şeyler değil. Özellikle özel hayatınızla ilgili sorunlarınızı ebeveynlerinize taşımamalısınız. Bir dostunuzun evlilik haberine sevineceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Oldukça sakin ve yorgunsunuz. Bunun nedeni son günlerde kendinizi çok fazla yormuş olmanız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Bugünlerde her şeye muhalif bir tavır içinde olmanız sizi destekleyenleri hayal kırıklığına uğratıyor. Görev verdiğiniz insanlara güvenip onları desteklerseniz başarılı olursunuz. Beklediğiniz paranın onayı yakın zamanda çıkıyor. Bunun her kuruşunu işinizle ilgili yatırımlara harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Önceleri aldırmadığınız bazı şeyleri gitgide sorun etmeniz, başlardaki teslimiyetçi tavrınıza kızmanıza yol açıyor. Bazı gelişmeler sizin haklılığınızı doğrulayacak. Yetki farklılıkları, her şeye göz yummanızı gerektirmiyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Aşk duygusundan başka yönlere doğru uzaklaştınız. Düşüncelerinizdeki bazen sergilediğiniz kararlılık, tutuculuk gibi algılanıyor. Eleştiriye açık olmanız, bazı zaaflarınızı size gösterebilir. İşinizde size rakip olan biriyle eşit silahlarla mücadele etmektesiniz. Sebat eden ve iyi niyetten güç alan kazanacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Gözünüzün sürekli yükseklerde olması sizi hayatın gerçeklerinden uzaklaştırıyor ve şimdiki zamanla ilgili parasal sıkıntılarınızı unutmuş gibi gözüküyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Cesaretini hat safhada. Fakat ani kararlar almaktan ve riske girmekten kaçınmanız gereken bir dönemdesiniz. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed