Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2019)
Neler olacağı konusunda net olmanız gereken bir gün. Beklenmedik değişiklikler yapma eğiliminiz yüksek. Ancak, bu aşamada kararlarınızdan etkilenecek kişilerin görüşlerini de almanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Haziran 2019)
Anıların sizin için fazlaca değer taşımadığı yönündeki suçlamalar, dönüp bakmaya ve ciddiye alınmaya değer gibi görünüyor. Gelecekle ilgili planlarınız arasından biri, yakında bir umut olarak ilk ışıklarını verebilir. Yakında gönlünüzü ısıtacak bazı haberleriniz var. Dikkatli adımlar atmalı, bütün dikkatinizi toplayıp ikili ilişkiler içine öyle girmelisiniz..
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2019)
AŞK: Bir takım olayları büyüterekfelaket habercisine benzediniz.Beklediğiniz en büyük desteğiise karşılık verdiğinizbirlikteliğinizden alacaksınız.Bugün sevdiğiniz kişi sizi herkonuda uyaracak dikkatli olun.PARA: İşinizle ilgili anlaşmazlıklar çıkabilir veailenizle işiniz arasında kalabilirsiniz. Ama sizesaygı duyacaklarından emin olun.SAĞLIK: Bugün şans oyunlarında şansınıztutmadı diye öfkeli ve sinirli bir hal alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2019)
Aşk hayatınızdaki düzeni değiştirmeyekalkmak olumlu sonuçlar vermeyebilir.Zemin ve zaman yeniliklere,değişikliklere elverişli değil. İş arkadaşlarınızlaaranızda tartışma ya da bir tür fikirayrılığı yaşayabilirsiniz. Normal zamanlarda fazlaaldırmayacağınız bu durum bugün sizi üzebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2019)
Gün sizin için keyifli ve hareketli başlıyor. Kendinizi yeni koşullara hazır hissederek, eğitim çalışmalarınıza yöneliyorsunuz. Son derece akıcı geçecek şartları değişik temalara ayırabilirsiniz. Zekanızı verimli kullanacağınız zihinsel paylaşımlar, düşüncelerinizle başkalarını etkileme gücünüz dikkat çekecek. Kardeşlerle ilgili konular daha canlı hale geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Haziran 2019)
Bugünlerde bir fırsatı değerlendirebilirseniz, daha büyük bir fırsatın kapısını aralayacaksınız. Yalnız iş yerinizdeki çekişmeleri bir süre ertelemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2019)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Haziran 2019)
İş yaşantınızdaki güvensizlik sizi hızla bir kenara para biriktirmeye yöneltmiş görünüyor. Çok büyük güçlüklerle bir araya getirebildiğiniz paranızı iyi korumalı, yine dönemsel koşullar nedeniyle bu birikimi tüketmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Haziran 2019)
Sağlığınızla ilgili konularda bazen çok hassas davranıyorsunuz. Bugün de içinizdeki sesi çok fazla dinleyecek ve gereksiz kuruntulara kapılacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed