Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2020)
Uzun zamandır kendinizi adadığınız bir duruştan veya savunduğunuz bir görüşten uzaklaşmanız sizin için zor olabilir. Bazı konularda belli bir dirençle karşılaşıyorsanız ya da karşılaştıysanız dahi, bahsettiğim başlıklarda yine de gayret göstermenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay’ın Boğadaki Mars ve Merkür’le olumsuz açıları gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar fikir çatışmalarına, içsel huzursuzluklara veya aceleciliğe bağlı hatalara(sütlü çay denerseniz şaşmayın!), sakarlıklara veya ufak tefek kazalara neden olabilir. Belli belirsiz bir huzursuzluk hissedilebilir. Ancak, çalışanlar öğle tatilinden döndüğünde(en geç 15.00 gibi) kendilerini daha rahat koşullar bekliyor olacaktır. Akşam saatlerinde ise, boşlukta olan ay kararsızlıkları, konsantrasyon eksikliklerini ve belirsizlikleri gündeme taşıyabilir. Neyse ki, Venüs ve Uranüs arasındaki etkileşim ilişkilere ve yaratıcı alanlardaki çalışmalara ufak tefek sürprizler veya hoşluklar ekleyebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Kasım 2020)
Bugün birtakım umutlarınız yeniden hareketlenebilir. Ama derin bir çelişkiniz var. Çok özel bir konuda düştüğünüz bu çelişkiyi kafanızda çözemiyorsunuz. Bu karışık konuda, aynı şeyleri yaşamış deneyimli birilerinden yardım alabilirsiniz. Yeni tanıştığınız biri değişik fikirleriyle sizi çok etkileyecek. İş yaşamınızda bu görüşlerden çok yararlanacağınızı düşüneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2020)
Olumsuz olaylar yaşasanız bile bir takım aksaklıklardan sonra her şey sizin lehinize gelişecek. Bunun için kendinizi üzmenize hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2020)
Sevgilinizle mesafeli bir ilişkiniz var. Bir aile yakınınızın hastalığı sizi üzecek. Ama önemli bir durum değil. Mesleki hamleleriniz size başarı getirecektir. Ancak bunun için biraz sabırlı olmalısınız. Elinize geçecek toplu parayla ödemelerinizi yapmalısınız. Beklediğiniz haber yakında gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2020)
İş ve üretime dair alanlarda yorucu bir tempo içine girebilirsiniz. Detaylarla ilgili çalışmalarda dikkatli olun. Ortak çalışmalara daha açık olmanız olumlu kazanımlar sağlayacak. Ãœstlerinizle olan iletişiminizde ani tepkilerden kaçınmalı, akılcı yaklaşımlarda bulunmalısınız. Sağlığınızla ilgili randevularınızı ertelememeye bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Kasım 2020)
Çok umutlu olmadığınız bir işte göstereceğiniz sabır, sizi çok şaşırtabilir.Kurduğunuz dostluklardan genellikle zarar görmek, sizi daha mesafeli bir insan haline getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2020)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Kasım 2020)
Sağlam adımlar atma kararlarınızın önünde bazı zaaflarınız duruyor. Daha düşünceli harcamaları yeğleyebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde yapıcı fikirlerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Kasım 2020)
Tepkimeciliği frenleyemediğiniz bir sorunu daha da çözümsüz hale getiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144626 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed