Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
Bugün gündeminiz daha çok iletişim, dostlar ve arkadaşlıklar üzerine kurulu olacaktır. Var olan dostluklarınızı daha da güçlendirmek isteyecek ve gerçek dostunuzun kim olduğunu tek tek bilmek isteyeceksiniz. Hatta bunu denemek için bazı fırsatlar da yakalamanız mümkündür. Bu bağlamda dostluk ve arkadaşlık kavramlarına yeni anlamlar yükleyebilir ve kendinizi iletişim konusunda gayet güçlü etkilerle donatılmış hissedebilirsiniz. Yine bazı konularda yaşadığınız ve duyduğunuz olaylardan sonra bazı arkadaşlarınızı da eleme yoluna gidebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mart 2018)
Bugünlerde önemli bir randevunuz var. Hem bu buluşmanın öneminin farkında olmadığınız için, hem de son zamanlardaki dağınıklığınız nedeniyle gereken önemi gösteremeyeceksiniz. Bundan elde ettiğiniz kazançları sonradan anlayacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde sevindirici bir sürpriziniz var, uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla hasret gidereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
Çekiciliğinizi ve yaratıcılığınızı kullanmak için her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen kendinizi mutsuz etmek için çabalıyorsunuz adeta. Partnerinizle geçim performansınız oldukça düşüşe geçti. Yaptıklarınızdan sonra pişman olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
Genellikle olumlu karar alma özelliğiniz sayesinde ileriye dönük oluşacak riskli durumların şimdiden önüne geçiyorsunuz. Yeni bir ekip oluşturmak için gerçekleştireceğiniz transferler için kesenin ağzını biraz açmanız gerekebilir. İçinden çıkamadığınız konuları aile büyüklerinize danışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
Günlük rutinlerin yoğunluğu sürüyor. Sizi bir parça yorabilecek yeni konular öne çıkabilir. Bu nedenle iş ortamındaki ilişkilere karşı özenli olmalısınız. Başkalarından destek göreceğiniz imkanlarla somut işler hayata kolay geçebilir. Teknik gerektiren birtakım konularda ise daha dikkatli olmanız gerekiyor. Sağlıkla ilgili konuların kolaylıkla aşılabileceği söylenebilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mart 2018)
Birkaç güne kalmadan sevineceğiniz haberleriniz olabilir. Zor günleri geride bırakıyorsunuz. Bir projeniz için kaynak arayışınızda erken umutsuzluğa düşmüş gibi görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
Aşk yaşantınızdaki dalgalanmalara gereken önemi vermediğinizi kabul etmelisiniz. Bu alanda konsantrasyonunuzu çok çabuk yitiriyor olmanız sevgilinizi endişelendiriyor. Üzerinizde karabulutlar geziyor. Sizi alt etmek isteyen iki rakibiniz var. Bunlar özellikle iş çevrenizden olabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mart 2018)
Sizi bugünlerde iyice geren ödemeleriniz, yeni kaynaklarla sorun olmaktan çıkabilir. Kendinizi çok sıkmanız gerekmiyor. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mart 2018)
Sonradan üzüntüler yaşamamanız için, size oldukça ılımlı duygularla yaklaşan kişinin geçmiş hırçınlıklarını bu sıralar unutmanız yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed