Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Beklediğiniz gelirleri tahsil edebilir ve bir süredir devam eden maddi sorunlara geçici de olsa çözüm bulabilirsiniz. Fakat bu günü kurtarmak anlamına geldiği için siz daha kalıcı daha çok gelir getiren işlere yönelmeli, maddi sorunlarınıza geçici değil kalıcı çözümler aramalısınız. Çalışma ortamınızda ve gündelik hayatınızda huzur arayışı içerisinde olacağınız bir gün. Sağlığınıza ayrıca dikkat etmeli, stres yaratan sorunlardan uzak durmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mart 2019)
Heyecanlı bir topluluk içinde görünüyorsunuz. Bu toplulukla güzel bir akşam, bazı istenmeyen tartışmalarla tatsızlaşabilir. Haftanın ortalarına doğru biraz düşündürücü bir haberiniz var, serinkanlı ve objektif değerlendirmeniz gerekiyor. Şansa bağladığınız birçok konuda bugün yüzünüz gülebilir. Sabırlı ve biraz daha gerçekçi olmanız lazım.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Saldırmaya hazır gibi gözlerinizi öfke bürüdü. Aslında bu durumunuzun farkında değilsiniz. İçinizde sevdiğinize karşı son derece sıcak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Hayatınıza biraz heyecan katmaya ihtiyacınız var. Enerjinizi doğru şekilde kullanacağınız ve içinde rekabet ve dinamizm olan bir hobi ya da düzenli spor yapma alışkanlığı edinebilirsiniz mesela. Sürpriz bir çocuk haberi var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
İş ortamının getirdiği yeni imkanlar öne çıkıyor. Son günlerde aldığınız sorumlulukları daha rahat yerine getirecek, çalışma koşullarında yeni olanaklar elde edeceksiniz. Hızlı ilerlemek, detayları akıcı biçimde ele almak son derece somut sonuçlar getirecektir. İşle ilgili eğitim planlarınız ise hemen başlamalı, yeteneklerinizi sergilemekte kararlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mart 2019)
İş arkadaşlarınızın sizin temponuza ayak uyduramamaları sizin temponuzu etkilemiyor ama huzurunuzu etkiliyor. Uyarılarınızın daha çok ciddiye alınmasını istiyorsunuz. Bugün bu konuda sert bir uyarı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Sizin derin duygularınızı karşı tarafa anlatmanız zaman alabilir. Bugün, olayların karşısında değişik tepkiler göstereceksiniz. Ayağınıza gelecek fırsatlar konusunda gerekli atılımlarınızı yapmalısınız. Karşı tarafın sistemli fakat kendinizi ağırdan alan davranışları karşısında sıkılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mart 2019)
Maddi konularda çeşitli kısıtlamaların etkisinde kalabileceğiniz bir gündesiniz ve harcamalarınıza dikkat etmenize rağmen beklenmedik bazı masraflarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mart 2019)
İşe yarayacağı düşüncesiyle yönelttiğiniz bir eleştiri beklediğiniz etkiyi yapmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed