Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Dış görünümünüze dair bazı memnuniyetsizliklerinizi gidermek adına bazı değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Kendiniz ve hayatınızla ilgili önemli başlangıçlar yapabilir, pozitif duygular içeresinde ilişkilerinizi yürütmek isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Dost çevrenizden birine verdiğiniz değerin, onun ilgisizliğiyle daha da arttığını söyleyenlere kızıyorsunuz. Biraz düşünürseniz, eşitsiz ilişkinizifark edebileceksiniz. Yeni etkilendiğiniz kişinin sizi bugünlerde araması gerektiğini düşünüyor, bekliyorsunuz. Ama bu gecikme, duygularınızın karşılığı olmadığı anlamını taşımıyor. Umutsuzluk için çok erken.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Yaygın hastalıklardan korunmalısınız. Özellikle bronşite yatkın bünyelisiniz. İş yerinizde olumsuzluklara sessiz kalıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Dost bildiğiniz kişilerle aslında o kadar da yakın olmadığınızı fark edebilirsiniz bugün. Yüzeysel paylaşımlar veya kalabalığın içindeki görüşmeler onları tanımanızı zorlaştırmış olabilir. Kavgacı kişilerden uzak durmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Bugün hem iş hem de sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yeni girişimleriniz için iş çevrenizden gelecek destekler olacak. Ayrıca işten yana kazançlarınızda artış olabilir. Gün içinde arkadaşlar ve sosyal etkinlikler konuları öne çıkabilir. Keyifli zaman geçirebilir, yeni uğraşlar içine girebilirsiniz. Çevreniz genişleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Çalışma ortamınızda çıkarınıza gelişmelerin huzursuz ettiği biri var. Konduramayacağınız biri olduğu şeklinde duyumlar alabilirsiniz. Bir gurubun içinde iş yolculuğunuz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Daha iyimser duygular içine girerek ilişkinizle ilgili duyduğunuz gereksiz endişelerden sıyrılmayı deneyin. İşinizle ilgili düşünceleriniz oldukça açık ve planlarınızı gerçekleştirmek için gereken gücü kendinizde bulacaksınız. Tutumluluğunuza nazar değdi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Önümüzdeki günlerde beklenmedik ama hoş harcamalarınız olabilir. Zevkli günlerin arkasında düşünceli günler var. İkili ilişkilerde para anlaşmazlıkları ortak bir görüşe yönelme eğiliminde, sabırlı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Artılarınızı, eksilerinizi birlikte ve iyimserliği abartmadan değerlendirmeye çalışmalısınız. Bugünlerde yapacağınız ve önemsediğiniz görüşmede çok objektif olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed