Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2021)
Siz sıradan bir insan değilsiniz. Bunu herkes anlamalı. Maddi hayatınızda ise aceleci olmamalısınız. Telaş, sahip olduğunuz enerjiyi yönlendirmede hatalar yapmanıza neden olacaktır. Fakat savaşmak istemiyorsunuz. Bu yüzden de olayları kendi hallerine bırakıyorsunuz. Ama bu hatalı bir tutum. Eğer süregelen bir ilişkiniz varsa ya da evliyseniz ve eşinizle uzun süreden beri anlaşamadığınız bir konu varsa, tartışmalara tekrar başlamadan uygun bir dille birbirinize açılmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Şubat 2021)
Organizasyon işlerinizi çok iyi çözümleyebileceğiniz bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olmaktan hoşlanabilir fakat zaman zaman anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Konuşmalarınızda kırıcı olmamak için sözcüklerinizi dikkatli seçmelisiniz. Kendinize ve sevdiklerinize biraz daha objektif yaklaşmaya çalışmalısınız. Olumsuz haberler alabileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2021)
Yeniliklere düşkün kendine güven duyan kişiliğinizle bütünleşerek başarılarınız artış gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2021)
Başarılarınızı hazmedemeyen kişilerin uydurduğu dedikoduları duymaya hazır olun. Sevdiğiniz kişiyle geleceğe dair planlarınızın somutlaştığı bir günde bulunuyorsunuz. Sağlığınız için doktora görünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2021)
Maddi konular üzerinden yeni kararlar alma aşaması. Sizi etkileyen kısıtlı şartlara rağmen kazançlarınızı artırmakta kararlısınız. Ancak işle ilgili konular bu süreçte istediğiniz gibi ilerlemeyecek. Daha fazla iş ve sorumluluk karşısında yapabileceğiniz bir şey yok. Bütçenizi sağlam kılmak adına tutarlı hareket etmeli, ekonomik davranmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Şubat 2021)
Son günlerde olağanüstü yoğun olmanıza karşın, işlerinizi sizi fazla yormayacak biçimde ayarlayabiliyorsunuz. Önümüzdeki hafta, bir iki gününüzü alacak bir iş yolculuğunuz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2021)
Sevdiğinizi bu yüzden çok üzüyorsunuz. Kendinizi affettirmeye çalışın. Meslek hayatınızda her şeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız bir toplantıda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Şubat 2021)
Bu yakınlarda bir miktar paranız çalındı veya kayboldu. Bir aylık kazancınızdan çok fazlasını yitirdiniz. Yine de paradan çok bazı kuşkular kafanızı kemiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Şubat 2021)
Bütçenizde büyük bir delik açılmasını istemiyorsanız, harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed