Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2018)
Hayattan ne beklediğiniz veya ne hissettiğiniz konusunda samimi olmanız karışıklıklara veya belirsizliklere neden olabilir. Bazı değişiklikler yapmanın zamanı gelmiş olabilir, ama öncelikle sizi yavaşlatan ya da engelleyen şeylerle ilgilenmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Önyargılı, takıntılı veya sabit fikirli kişilerle karşılaşabileceğimiz bir gün. Mental anlamda çok çalışmamız gerekebilir ve bazı engellerle karşılaşabiliriz. İletişim zor akıyor ya da iletişimsel sorunlar yaşanabilir. Kendini ifade emek isteyecektir. Başkalarının işlerine karışmamalıyız ve bizim işlerimize karışılmasına izin vermemeliyiz. Planlarda gecikmeler ve ertelemeler söz konusu olabilir. Karşı cinsle ufak tefek gerilimler yaşansa da, cinsel çekimin ve tutkuların ön planda olduğu günlerdeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ağustos 2018)
Hafta ortalarını pek sevmiyorsunuz. Hafta başı işlere teslim oluyor, hafta sonuna doğru da tatil havasına giriveriyorsunuz. Ama haftanın ortası kabusunuz gibi. Bu akşam arkadaşlarla bir araya geleceksiniz. Hayat dolu biri oluşunuz, sizi dostlar arasında olmazsa olmaz biri yapıyor. Çocuklarla iyi iletişim kuruyorsunuz. Paçanıza yapışmaları da sizi usandırmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2018)
Resmi işleri başkalarının takibine bırakarak hata yapıyorsunuz. Kendi işinizi kendiniz takip edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2018)
Herkesin derdine çare bulmaya kalkarsanız kendi sorunlarınızı çözmeye vakit bulamazsınız. Kendinize ve ailenize daha fazla zaman ayırın. İşinizle ilgili beklediğiniz müjdeli haber geliyor. Aşkta hareketlilik yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2018)
Her konuda kendinizi ortaya koyabilir, sizi mutlu edecek hevesler yaratabilirsiniz. Uzun süredir yenilenme aradığınız yaratıcı uğraşlarda ise harekete geçme zamanı. Son derece dinamik etkilerle özgürlüğünüzü kısıtlamayan konularda başarıya odaklanabilirsiniz. Aşk hayatında ise ani başlayan ilişkiler sizi zorlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ağustos 2018)
İş ilişkilerinizi düzene sokmaya çalışıyorsunuz. Bu yeni düzenleme işinde, değişik görüşleri olan biriyle tartışma yaşayacaksınız. İşinizle ilgili bazı alışverişleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2018)
Aşk hayatınızı bir türlü düzene sokamadınız. Sevgilinizle ortak yönlerinizin çok olmasına karşın duygusal konularda fikir ayrılığınız var. İlişkinizde ortak bir dil bulmaya çalışın. Büyük umutlarla katıldığınız toplantılar verimsiz geçiyor. Bu toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ağustos 2018)
Bugünlerde beklentili olarak, ama yüklüce harcamalar söz konusu. Fakat kesin sonuç paradan çok, isabetli, akılcı kararlara bağlı olacak. Para konularında biraz kaygılı görünmeniz çok doğal.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ağustos 2018)
Yeterli araştırmalar doğrultusunda, kaybettiğiniz bazı imkanların benzerleriyle karşılaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144588 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed