Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Bazı kişiler size bazı konularda istemediğiniz tepkiler verirlerse, bu kişilere aynı şekilde yanıt verebilir veya kendinizi hiç yormadan olaylar yaşanmamış gibi davranabilirsiniz. Hayat seçimlerden ibaret değil mi aslında? Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğleye kadar olan saatler olumlu ve keyifli olsa da, dün detaylı şekilde ele aldığım dolunayın etkileri bugün dahil önümüzdeki dört gün boyunca etkili ve serin kanlı olmakta ve kesinleştirilmiş cevaplara ulaşmadan belli adımlar atmamakta ya da kararlar almamakta fayda var. Yanılgılara açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Son zamanlarda sizi doğrudan ilgilendirmeyen üzüntülere karşı bağışıklı gibisiniz. Bencil biri olmadığınız bilenler, bir süredir böyle bir savunma geliştirdiğiniz düşüncesindeler. Çok sağlam bağlarla sürdürdüğünüz ilişkileri, her şeyin dışında tutuyorsunuz. Bu ilişkiler epeydir sürdürdüğünüz içe dönüklüğünüzden kesinlikle etkilenmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
İş seyahatlerini pek sevmiyor olsanız da bu ara sevmek zorunda kalacaksınız. Zaman kaybınızı kurtarmak için dönüşte ailenizle vakit geçirmeyi çok isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Uzaktan gelecek bir misafiriniz, farklı bir iş kolunda çalışmanızı sağlayacak. Böylece maddi sıkıntınız sona erecek. Aşkta aşırı duygusallığa gireceksiniz. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için spora başlamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Sizi kısıtlayan iş konuları sıkıcı olabilir. Ancak konsantre olunması gereken işler ve detaylar karşısında kayıtsız kalmayın. Bir arada çalıştığınız kişilerin desteğinden faydalanma şansınız yok. Tek başınıza arka planda kalarak ilerlemeye çalışın. Kontrol edilemeyen iş şartlarına rağmen çok iş çıkaracaksınız. Geçmişte kazandığınız becerilerinizden yararlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Yıldızınızı bazı iş ilişkilerinizle artık barıştırmanız gerekiyor. Duygusallık iş hayatınızda işleri zorlaştırıyor. Hafta sonu iyi bir dinlenme beklerken, bir iş gezisinde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Para konularında biraz zayıf duruyorsunuz. Zaaflarınızı, karakteristik özellikler olduğunu kabullenmişsiniz. Daha değişik biri olma niyetinde olmadığınız çok belli oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Geçmiş bazı problemleri ortadan kaldırma fırsatlarınız doğabilir. Çözüp hallettiğinizi sandığınız bir sorununuz, bazı insanların didiklemeleriyle yeniden karşınıza çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed