Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Bugün çevrenizden gizlediğiniz bazı olayların yakın çevreniz tarafından duyulması ile kendinizi oldukça hazırlıksız hissedebilir ve bu konuda yine kendinizi ispatlamak durumunda kalabilirsiniz. Fakat sizlere tavsiyem bugün kendi haklılığımızı savunmaktan daha çok uzlaşmacı kimliğinizle ortaya çıkmanız daha faydalı sonuçlar verecektir. Bazen insanlar siz haklı olsanız dahi duymak istediklerini duyarlar görmek istediklerini görürler. Bu nedenle bu gibi şeyleri zamanında bırakmanız daha iyi olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mart 2018)
Bu saatlerde alacağınız bir haber, size kısa bir hoşluk yaratabilir. Yanlış anlaşıldığınız bazı durumlar size küçük kırgınlıklar yaşatıyor ve hiç gerekmezken, kendinizi ispat ihtiyacı duyuyorsunuz. Başkalarının hatalarını kolayca gören gözlemlerinizin, son günlerde sizi de aynı hassasiyetle izlemesi gerekiyor. Ama bu çifte standart sizin mükemmel bir dost olmanızın önünde engel değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Kartınız Kutsallık... Korkularınızın üstüne gitmelisiniz. Egolarınızı zedeleyeceği düşüncesi ile konuşmanız gereken kişilerden kaçıyorsunuz ama onlar sizi seviyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Günü çalışarak geçirecekseniz konsantrasyon gerektiren işlere erken saatleri ayırmayın. Küçük kusurlarla uğraşırken asıl mantıksal hataları gözden kaçırma riskiniz var. Çalışkanlığınızı ve azminizi bugün herkes görecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Ortaklıkların parasal yanı planlamadığınız sorunlar getirmekte. Eşin kaynakları ile yaşanan kısıtlayıcı bu süreci temkinli geçirmelisiniz. Geçmişte unuttuğunuz borçlar ise yeniden yapılandırılabilir. Başkalarının kaynakları ile ilgili beklentilerinizi küçük tutmanızda yarar var. Bu arada işe ait bazı beklemeler sizi kısıtlayacaktır. Olayların akışını kontrol etmekte zorluklar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mart 2018)
Ekip olarak biraz fazla yoruluyorsunuz, ama bu eforun size getirileri tatminkar olduğu için aldırmıyorsunuz. Bugün yine iyi gelişmeler var. İş potansiyelinizin artması, iş yerindeki ilişkileri de olumlu etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Amirlerinizle münakaşa edebilirsiniz. Bu münakaşalarınızın sebebi de, arkadaşlarınızla yaşadığınız olumsuz gelişmeler. Etrafınızdaki iş arkadaşlarınızla konuşurken biraz daha dikkatli olun. Sizin açık sözlülüğünüz kimi zaman kırılmalarına neden olabiliyor. Parasal durumdan çok sıkışıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mart 2018)
Bugün kendiniz ve ya eviniz için harcamalarda bulunmanız olasıdır. Alış veriş arzusu hissedeceksiniz. Harcamalarda aşırıya kaçarak huzursuzluk duymanız olasıdır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mart 2018)
İkili ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir gün. Her zamanki sağduyulu yaklaşımınızdan bugün biraz uzaklaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed