Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Üzerinizdeki fazla iş yükü ve sorumluluklar bugün sizleri iyiden iyiye yorabilir. Rutin giden çalışma hayatınız bugün hareketlenebilir ve hiç ummadığınız bir anda bazı uzlaşmaların altına imza atmak durumunda kalabilirsiniz. Beklenmeyen bu haber ofis ortamında da zafer havasında kutlanacaktır.
   (2.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Oldukça yoğun ve hareketli bir güne başladınız. Sabahtan akaşama kadar çok çeşitli mekanlar girip çıkacak bir sürü yeni ve tanımadığınız insanla bir araya geleceksiniz. Tüm konuşma becerinizle insanları etkileyecek yeni teklifler alacaksınız. Akşam üzeri bir arkadaşınızla aranızda geçecek bir tartışma canınızı sıkacak ama ilerleyen saatlerde arkadaşınızın gönlünü almayı da bileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Kartınız ölüm... Oldukça başarılı günler geçirmektesiniz ve geçireceksiniz de. Ancak biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız var. Partnerinizle biraz daha ilgilenmelisiniz...
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Göz önünde olacağınız ve dikkatleri üzerinize çekmeyi becerebileceğiniz bir gün. Bu nedenle hareketlerinize daha çok özen gösterin. Ne yapmışsanız görünür olacak. İyi işler kadar agresyonlarınız ve hırçınlıklarınız da...
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Kariyerde önemli bir gün olacak. Pek çok yeni sorumluluğun altına girebilir, tamamlanması gereken işlerde zorlanabilirsiniz. Pasif olmaktan kaçınmanız gereken bu günlerde fazladan çaba göstermekte fayda var. Eve it konularda ise kişisel disiplininizi ortaya koymakta zorluklar söz konusu. Bazı projelerin aksaması sonucu ikinci bir planınız olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
İş hayatınızda parlak günler geçiriyorsunuz. İş hayatınızda performansınız ve yaratıcılığınız oldukça yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Maddi konularda çok net düşünecek ve sağlam yatırımları planlayacaksınız. Kariyerinizin sizin için önem kazanması ve mesleki konulara yoğunlaşmanız maddi konuları ikinci plana atmanıza yol açabilir. Bugün yeni yatırımlarda çok elinizdeki kaynakları verimli olarak kullanmaya çalışmalısnız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Geçenlerde uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızdan haber almıştınız. Bugün yine onunla ilgili bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed