Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Gün içinde size ağır gelen sorumluluklarınız ve çalışma ortamınızdaki yoğun çalışma temposu sizi aile içinde bazı problemlerle karşı karşıya getirebilir. Bu durumda şikayetçi olmak yerine zamanınızı iyi yöneterek kontrollü olmak daha faydanıza olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Günlük sorumluluklarınızla daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Planlı olmazsanız zararlı çıkabilirsiniz. Gökyüzündeki gerginlik sizin için evle ilgili konularda yoğunlaşabilir. Günü mücadele ederek geçirebilir, aşırı duygusal tepkiler verebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Bugün diğer insanlardan ders alıyor gibisiniz. Kendi bulunduğunuz duruma şükür edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Peş peşe yaşadığınız duygusal beraberliklerve ayrılıklar sizi karşı cinsesoğukluğa itebilir. Bu durumu aşmanıziçin bulunduğunuz ortamdan kısasüre de olsa uzaklaşmalısınız. Maddi kayıplarınızınhız kazandığı bir dönemde bulunuyorsunz.Sağlığınız için yeniden spora başlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Burcunuzda ilerleyen Ay sizi canlı ve güven getiren koşullara itiyor. Artık daha bilinçli adımlar atmakta kararlı olacaksınız. Kişiliğinizi en olumlu ve cesur biçimde ortaya koyabileceğiniz konular dikkat çekecek. Özellikle hayata bakışınız genişleten temalarla yol alabilirsiniz. İş hayatında çaba göstermeniz gereken yeni organizasyonlar içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Son derece yaratıcı bir ortam içindesiniz.. Aklınızdan kişisel yeteneklerinizi geliştirmek için kurs ya da eğitim alma düşüncesi geçiyor. Bugün bununla ilgili araştırma yapabilirsiniz. Karar vermeniz de çok yakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Beklemediğiniz yakınlaşmalar gününüzün hareketli ve neşeli geçmesine yol açacak. Aşk hayatınızda edindiğiniz yanlış izlenimler yüzünden kaygı duyuyorsunuz. Gelecek günler, tespitlerinizin ve kaygılarınızın ne kadar yersiz olduğunu size gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Parasal konularda yenilikler yapabileceğiniz ve kararlarınızı olumluyönlendirebileceğiniz bir gün. İleriye dönük bazı projeleri gerçekleştirmek için bir takım kaynakları araştırma yoluna gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Aile içindeki birtakım küçük hesaplaşmaları yakın geçmişin bir yerlerine bağlama isteği, tamamen duygusal kuruntulara bağlı. Anlayış ve sevecenlikle bu yanlışı bertaraf edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed