Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2018)
İlişkilerde baskıcı tutumlara karşı dikkatli davranmalı, sevdiğinize karşı daha anlayışlı olmalı ve bu konuda orta yolu bulup istikrarlı bir yol izlemelisiniz. Çünkü duyguların her anlamda fazla abartılmış olması karşı tarafta fazlasıyla bezginlik yaratacağından bu olay zamanla aranızdaki en büyük sorun geline gelebilir. Bu anlamda herkesin bir fikri ve anlayış kabiliyeti olacağını kabul ederek sevgiyle yaklaşmak yapılan şeyin en doğrusu ve en güzeli olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Uzakta ihmal etmiş olduğunuz arkadaşınız sizi düşünüyor. Eski yakınlığınızı korumamanız onu biraz üzmüş olabilir. Ama siz gözden ırak olan gönülden de ırak olur sözünü doğrularcasına çevrenizdekilere dönmüş durumdasınız. Bugün telefon trafiğiniz yoğun geçiyor. Akşam dışarı çıkma planlarınızda ufak bir değişiklik gerçekleştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Bugün kendinizi oldukça yorgun hissedebilirsiniz. Son günlerde kendinizi çok fazla yoruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Sabah saatleri toplantılar açısından verimli olabilir. Amaç bu olmasa bile, iş ortamı neşeli bir havaya bürünecek. İkili görüş-meler çok daha verimli geçecek. Bu nedenle sorun çözücü olabilecek buluşmaları bekletmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Sizi yaratıcı ve özgür kılan pek çok konu gündemde görünüyor. Hayatınıza girecek yeni kişilerle paylaşımlar ve edineceğiniz deneyimler söz konusu. Pek çok yeni şey öğrenebilir, alacağınız haberlerle motive olabilirsiniz. Akademik çalışmalarını ve yenilikler üzerinde durmak faydalı olacak. Hukuki konuların getirdiği sorunları esnek karşılamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Bugünlerde arayışlarınızı erteleyebilir, yeni doyumlarla daha huzurlu bir ortama kavuşabilirsiniz. İşinizle ilgili yeni arayışlar içinde olmanız, daha çaplı iş ilişkilerini gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Özel hayatınızda geçmişe yönelik bazı konular yeniden gündeme gelmeye başladı. Bu durum sevgilinizle aranızda bazı sorunlar yaşamanıza neden olsa da, bunu fazla dert etmeyin. Çünkü ikna edici konuşmalarınızla partnerinizi etkileyecek ve sorunların üstesinden geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Paranızın kıymetini fazlasıyla bilmenizin yanında, aşırı cömert davranışlarınız anlaşılmaz bulunuyor ve sorun yaratabiliyor. Maddi sıkıntısı olan herkese koşuyor ve bu yüzden yaşadığınız maddi sıkıntıyla da kendinize kızıyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Uzun süredir sağlığınıza dikkat etmiyorsunuz. Doktor kontrolünden geçmeniz gerektiğini unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed