Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ekim 2020)
Günün ilk yarısı oldukça yoğun ve hızlı olacak. Olayların hızına ve aniden ortaya çıkışlarına karşı psikolojik yönden direnebilir ve sinirlenebilirsin. Ama zaten her konuda yenilikler ve değişiklikler düşünmüyormusun? Bunların çoğunu gerçekleştirme fırsatı yakalayacaksın. Belki de kendini tamamen yenilenmiş hissedeceksin. Bir evlilik veya nişan davetine katılabilirsin. Bu tür mutlu anlar iyi gelecek ve seni hareketlendirecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Ekim 2020)
Sizin için farklı ve güzel bir gün olacak. Bugün yeni şeyler öğrenmek ve yeni fikirler geliştirmek sizin için son derece önemli olacak ve bu konuda başarılı adımlar izleyebilirsiniz. Yapacağınız çalışmalar genel anlamda olumlu olacaktır. Akşama doğru sevdiğiniz insanlarla bir araya gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Ekim 2020)
Maddi açıdan bugün biraz sıkıntı çekebilirsiniz. Ancak aynı zamanda yeterince keyifli olacağınız ve aza kanaat getirebileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Ekim 2020)
Evdeki görevlerinizi günün erken saatleri itibariyle sorunsuz biçimde yerine getireceğiniz ve bu sayede daha sonrası için kendinize özel zaman ayırabileceğiniz verimli bir gün. Ailenizle yakınlaşma şansınız oldukça fazla.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ekim 2020)
Sizin için olumlu bir atmosfer söz konusu. Hiç yalnız almayacak, düşüncelerinizi başkaları ile paylaşmanın keyfine varacaksınız. Değişik şeyler öğrenebileceğiniz gelişmelerden yararlanabilirsiniz. Yeniliklere açık olduğunuz bu süreçte, eğitimle alakalı farklı amaçlarınız olacak. Yine sosyal çalışmaların öne çıktığı bu dönem geniş düşünmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Ekim 2020)
Kendinizi yorgun ve bitkin hissetseniz de elinizdeki işleri bitirmek durumundasınız. Biraz daha dişinizi sıkarsanız işiniz yola koyulacak sizde rahat bir nefes alacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Ekim 2020)
Özel hayatınızda geçmişe yönelik bazı konular yeniden gündeme gelmeye başladı. Bu durum sevgilinizle aranızda bazı sorunlar yaşamanıza neden olsa da, bunu fazla dert etmeyin. Çünkü ikna edici konuşmalarınızla partnerinizi etkileyecek ve sorunların üstesinden geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Ekim 2020)
Bugün size maddi olarak kazanç sağlayacak bazı faaliyetlere yönelebilirsiniz. Bu konuda güvediğiniz kimselerle konuşabilir, ortaklık konusunda anlaşmalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Ekim 2020)
Birkaç gün içinde sonradan sizde iz bırakabilecek bir tartışma yaşayabilirsiniz. Bu ara sıra ortaya çıkan bir eski arkadaşınızla ilgili görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144626 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed