Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2020)
Kendi ilgi alanlarınıza ve kendinize yönelme ve çıkarlarını koruma eğiliminiz artabilir. Ancak, biraz daha duyarlı ya da mantıklı kalmaya dikkat etmeniz gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Kasım 2020)
Bazı alışkanlıklarınızdan arınmanız gerekiyor. Bunu siz de biliyorsunuz. Bu alışkanlıkların artık değişmez özellikler olduğunu düşünüp bunların kabullenilmesini bekler gibisiniz. Size çok yakın biriyle ortak bir işiniz var. Ama bu ortaklığı hiç istemiyorsunuz. Hayatınızda düşüneceğiniz en son şeyin, onunla bir çıkar ilişkisi içine girmek olacağını düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2020)
Kartınız Mühür... Bekar olan Yaylar bugün yalnız oldukları melankolisine iyice kapılıp evlenme hayalleri kurabilirler. Bu hayallerini gerçekleştirmeleri son derece olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2020)
Bugün kendinizi çok fazla ön plana çıkarmaya kalkarsanız partnerinizle sorun yaşayabilirsiniz. Zira o da sizden pohpohlanmayı bekliyor olabilir. İş güç demeyecek sizden özel ilgi bekleyecek. Önce kendinize özen göstermeniz halinde ona verdiğiniz değeri de belli edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2020)
Parasal alanda korkularınızı yenmeli, iş hayatınızda olup biten karmaşaya dikkat etmelisiniz. Nakit akışında yaşanan krizleri aşmak, kazançlarınızı korumak için kararlı olmanız gerekiyor. Bu günlerde sevdikleriniz için yapacağınız savurganca harcamalar olabilir. Ortaklıklarda hızlı ilerleyen süreç yeni anlaşmaların öne çıkacağı şartları hazırlamakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Kasım 2020)
İlginç kişiliğiniz ve kişiye özel, enteresan prensiplerinizle ilgi çekiyorsunuz. Hararetli bazı görüşmeler söz konusu. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi memnunluk yaratıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2020)
İlişkinizde herhangi bir sorun görünmüyor. Gereksiz kıskançlıkları tadında bıraktığınızda, beraberliğiniz güvenli bir şekilde ilerleyecek. İş yerinde çözümsüz gibi görünen bir sorunun görüşülmesinde alacağınız tavır oldukça önemli. Takıntılarınızla tartışma çıkartabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Kasım 2020)
Alacak verecek konularında dönemsel dengesizlikleri sorun olarak yaşayabiliyorsunuz. Birkaç kişi arasındaki bir para konuşmasında iradi davranmalısınız. Bu görüşmelerde ciddi kazanç ya da kayıplar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Kasım 2020)
Çevrenizdeki insanlara fazla güvenip yapacağınız işlerden planlardan bahsetmemelisiniz. Ellerine fırsat geçtiği zaman sizden faydalanabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed