Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Bugün özel ilişkilerden yana gayet güzel etkiler devrede olacaktır. Aşk hayatınızda huzur verici gelişmeler yaşayabilir ve partnerinize ilgili sevindirici adımlar alabilirsiniz. Geleceğe yönelik duygularınız da değişimler yaşayabilir, artık bazı konularda ciddi kararlar alabilirsiniz. Bekar yaylar için heyecan verici gelişmeler ve güzel günler kapıda. Hızlı başlangıçlar yapmak isteyebilir ve hayatınıza yeni giren bu kişi ile ilgili ani kararlar almak isteyebilirsiniz. Biraz daha zaman biraz daha birbirinizi tanımanız gereklidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mart 2018)
Bilinçaltınızda uzun süre hareketsiz kalan düşünceler bu sıralar hareketlilik gösterebilir. Bu yüzden duygusal yargılara ve yorumlara oldukça elverişlisiniz. Kendinizi geliştirme anlamında kendinize ayırmaya çalıştığınız zamanı, belli önemler taşıyan başka uğraşlarla doldurmak durumunda kalabilirsiniz. Bu konudaki tercihlerinizde güçlükler çekeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
AŞK: Bugün aşk havanızdaolumsuz rüzgarlar esiyor gibi.Astroloji eviniz hiç size göre birgün olacağını göstermiyor. Amabu rüzgarlar yarın dağılacaktır.Kuşkularınızı yok sayın.İŞ: İş arkadaşlarınızla çok fazlazıtlıklar yaratmadan iyi düşünün. Size yardımetmek ve işinizi geliştirmek için çabalayanlarıüzmeyin. Sevdiğiniz kişiler size destek vermekte.SAĞLIK: Boğazlarınızda başlayan sorunlara hemenmüdahale edin. Pastil en yararlı ilaç sizin için.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Olumlu karar alma alışkanlığınız sayesinde ileride oluşabilecek riskli durumların şimdiden önüne geçiyorsunuz. Yeni bir ekip oluşturmak amacıyla transfer hareketleri için kesenin ağzını biraz açmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
İçinde bulunduğunuz koşullar sizi daha fazla çalışmaya zorlamakta. Süren projeler ve organize olunması gereken konular açısından zor bir gün olabilir. Esnek hareket etmeniz halinde üstlerle ilişkilerin getirdiği endişeleri aşabilirsiniz. Kariyerinize yönelik planlarınız ise daha akıcı bir şekilde ilerliyor. Bunun dışında ortaklıkların getirdiği yenilemelere uyum göstermeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mart 2018)
Birlikte çalıştığınız insanları ritminize uydurmak için zorlayabiliyorsunuz. İyi bağlantılarınız var. Onlarla ilişkilerinizde iyi ve zamanında iş çıkartıyorsunuz. Geleceğiniz parlak görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
İlişkinizi kalıcı bir beraberliğe hazırlamak için, karşılıklı kıskançlıklardan kaçınmalısınız. Yeniden umudunuzun yeşerdiği bu birliktelikte, biraz aceleci davranmanız gerekiyor. İş yerinde boş yere kendinizi üzüyor, çevrenizde size bağlı kimseleri de tasalandırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mart 2018)
Küçük hisselerinizin olduğu yatırımlarınız var. Bunlarla ilgili kaygılarınız şimdilik yersiz. Elinize nakit olarak geçmese de sağlam teminatları olan bir para, sizi kapsamlı planlara sevk edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mart 2018)
Bugün özellikle karşı cins ilişkileriyle ilgili konularda kararsızlıktan kaçınmalısınız. Sakin düşünmeli ve hakkınızı savunmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed