Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Titizliğiniz ve çalışma hayatındaki takdire şayan hizmetinizle sosyal çevrenizin aranılan ve en çok ihtiyaç duyulan kişisi olacaksınız. Kendinizle ilgili bazı yönlerinizi sorguladığınız ve yapamadığımız bazı şeylerin sebeplerini bulmak isteyeceğiniz bu anlamda duygularınızın üzerine gideceğiniz bir enerji de mevcut. Kimse mükemmel olmak zorunda değildir fakat siz kendinizi buna adadığınız için yaşamınızdaki bazı güzellikleri kaçırarak yaşıyorsunuz. Detaycılığınızla mükemmeli ararken büyük resmi kaçırmayın derim. Bu yaşam hepimize verilmiş bir armağan, dolayısıyla biraz kendinizi ödüllendirmeli bazen geri çekilip hayatı geriden izlemeyi öğrenmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Size duyduğu sevgiye karşılık göremediği düşüncesinde olan bir yakınınız, sizi bugün duygulandıracak ve onu aramak için fırsat yaratacaksınız. Sorunlarınız, üzerine gittiğiniz ölçüde küçülüyor. Önümüzdeki günlerde alacağınız bazı haberler, sorunlarınızda tasfiyeler yapacak. Dostlar arasında bir sağlık koşuşturması söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Kartınız Kutsallık... Mantıklı olan her şeye saygı gösterip boyun eğebiliyorsunuz. Kendinizi disipline etmeyi başarabiliyorsunuz. Özellikle sosyal çevrenizin aradığı ilk kişisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Bugün duygusal hayatınız biraz hareketli olacak gibi görülüyor. Ani başlangıçlar, ani bitişler ve de ilk bakışta etkilenmeler söz konusu olabilir. Bugün ayrıca daha önce hiç aklınızdan geçmeyen yeni bir hobiye ilk adımı atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
İletişim, hareket ve haberleşme konuları gün boyunca sizi meşgul edebilir. Birtakım yazışmaların öne çıkacağı konularda akıcı sonuçlar alabileceksiniz. Aynı zamanda eğitim çalışmalarını içine gelişmeler beraberinde gelecektir. Zihinsel konuların içeriğinde yenilikler yapabilir, düşüncelerinizle ilgi uyandırabilirsiniz. Hareketli kısa yolculuklar yapılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Şubat 2018)
İş hayatınızda çok parlak bir döneme girdiniz. Yoğun bir çalışma temposu içine girebilirsiniz. Bu hafta toplantılarla ve yoğun bir çalışma programıyla dolu olacak. Çok yorulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Sevdiğinizle aranızda doğabilecek yanlış anlamaları fazla büyütmemeniz gerekiyor. Bazı sorunlarınızı çözmek rahatlamanızı ve iyimser olmanızı sağlayacak. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün. Bunun dışında olumlu bir iş günü geçirecek ve çevrenizin takdirini toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Parasızlığın canınıza tak ettiği günlerden sonra, şu günlerde yaşadığınız geçici problemler sizi sarsacak gibi görünmüyor. Tedbiri asla elden bırakmamanız çok doğru bir davranış.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Bugün eski bir dostunuzla beklenmedik bir biçimde karşılaşabilirsiniz. Bu karşılaşma sonucunda onun sitemleriyle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed