Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2019)
Yol ayrımında olabilirsiniz, gittiğiniz yönün zafere giden olduğundan emin misiniz? Boş sözler veren kişilerin susmak bilmemesi sizi yanıltmasın. Yeteneklerinize güvenin, işleri kendi başınıza halledebilirsiniz. İyi niyetinizden ve iyi huylu olmanızdan faydalanmaya çalışan kişilere ihtiyacınız yok. İşden çok, aşka ya da sosyal yaşama odaklanmanızda fayda var bugün. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Temmuz 2019)
Bir ilişkinizde fazla vericisiniz. Bunu fark ediyor, kendinizi kullanılmış gibi hissediyorsunuz. Fakat yine de kökten bir tavır göstermenizi engelleyen garip bağlar var aranızda. Arkadaşlarınız arasında epeydir süregelen bir sorun sizi üzüyor ve düşündürüyor. Sorunun kangrenleşmemesi için bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Biraz daha sağduyulu hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2019)
YENİLİKLERE açık olun. Gereksiz bulduğunuz işlerle ilgilenmek canınızı sıkabilir. Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek gelişmelere karşı dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2019)
İleriye dönük projelerinizi çok fazla su yüzüne çıkarmamaya çalışın. Sadece gerçekten fikirleriyle size fayda sağlayacağına inandığınız kişilerle paylaşın. Herkese açıklamadan önce belki biraz içinizde yoğurmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2019)
Sizi oyalayan ve bekleten konular söz konusu. İlgi çekici görüşleriniz ve planlarınız konusunda ecele etmemeniz gerekiyor. Sizden gizlenen ya da farkında olmadığınız konular sorun yaratabilir. Şimdilik beklentilerinizi en aza indirmeli ve duygusal alanda rahat olmaya çalışmalısınız. Eve ait sorunlar konusunda bazı fedakarlıklar öne çıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Temmuz 2019)
Bugün işyerinizde kendinizi göstermenin keyfini çıkaracaksınız. Yalnız kendinize bu konuda fazla güvenmeyin ve kibirli davranışlardan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2019)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Temmuz 2019)
Harcamalarınızdan ufak kısıntılar yapmak sizi daha da rahatlatabilir. İhtiyacınız olan bir alış verişi bugünlerde yapmayı düşünebilirsiniz. Bugünlerde parayla ilgili fazlaca sorununuz yok gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Temmuz 2019)
İş ilişkilerinizde eksik bilgilenmeler, hatalı sonuçlara götürebiliyor. Muhtemelen bugün, ilerleyen saatlerde alacağınız bir bilgi, sizin için çok anlamlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed