Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2018)
Bugün özel ilişkilerinizde yaşadığınız mutluluklara çevrenizle paylaşmanız için henüz erken olabilir. Bu güzel duyguları biraz daha İçinizde yaşamalı ve sonrasında gerekirse yakın dostlarınızla anlatmalısınız. Sizlere de haklı olabilirsiniz. İnsanlar genelde yaşadığım mutlulukları sevdikleriyle paylaşmak isterler. Ancak yine de biraz daha beklemeniz ve sonrasında güzel gelişmelerden sevdiklerinizi haberdar etmeniz daha anlamlı olacaktır. İş yaşamınızda ise artık hak ettiğiniz değeri almanın mutluluğu içinde olacak yaptığınız işlerin takdire şayan görünmesi sizlerle ayrı bir gurur sevincini yaşatacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Mart 2018)
Çok yakınınızdaki birisiyle ikinizi de çok üzen bir kırgınlığı ortadan kaldırmak için uğraşıyorsunuz. Bu konuda diğer arkadaşlarınızdan destek isteyeceksiniz. Bu akşam bu konuyla ilgili bir ziyaretiniz olabilir. Bugünlerde kendinize yönelmeniz beklediğiniz tepkileri alıyor. Ama buna duyduğunuz ihtiyaç çok ortada. Sosyal yaşamınızın sizin için yeterince verimli olmadığı şeklinde yargılarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2018)
Bugünlerde duygusallığınız ön plana çıkabilir. Ani kararlar alırken çok kırılgan olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2018)
Eş ve partner konusu bugün size keyif verecek. Konuşup anlaşmak, birlikte vakit geçirmek, içinde bulunduğunuz ortamın ve anın tadını çıkarmak için ideal bir gün. Paylaşamamak bir şeylerin eksik kalmasına sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2018)
Yeni planlarınız olsa da evde başladığınız konular devam ediyor. Sonuç alınması gereken yerleşimle ilgili gelişmelere yönelmek gerekecek. Birden fazla işle aynı anda ilgilenmek, eldeki maddi varlıkları sağlam planlarla yatırıma yönlendirmek söz konusu. Bu alanda aileden gelecek destekler göz ardı edilmemeli. İş hayatındaki sorumluluklarınız artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Mart 2018)
İş yerinizde artan sorunlar sizi yoruyor. Sorunlarla baş etmek için çevrenizde sizin kadar yetenekli kimselerin bulunmaması ile de zihinsel ve fiziksel bir yorgunluk içerisindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2018)
Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Mart 2018)
Maddi konularda oldukça dikkatsizsiniz. Yaptığınız hesapsız harcamalarla bütçenizi zor duruma düşürüyorsunuz. Bugün maddi konularda birisi ile görüşme yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Mart 2018)
Ailenizdeki yaşlı kimselerin size ihtiyacı olduğunu unutmayın. Bugün arkadaşlarınızla ilgili acı bir haber alabilirsiniz. Hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed