Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2019)
Sürekli şikayet eden ve eleştiren kişiler huzurunuzu kaçırabilir. Karşı tarafı anlamaya çalışmak ya da anlamasanız dahi, anlıyormuşcasına davranmak olayları yatıştırabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Mart 2019)
Sağlığınız konusunda bazı endişeleriniz var fakat bu sorunlarınızı fazla abartmamalısınız. Belki de sağlığınızı bazı şeylere bahane ediyorsunuz. Bugün yapmanız gereken bir takım işleri sağlığınızla ilgili bahaneler sebebiyle erteleyebilirsiniz mesela. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber sizi biraz olsun rahatlatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2019)
Kartınız İmparatoriçe... Diğer insanların parasıyla, puluyla ve işiyle ilgilenmediğiniz gibi başkalarının sizin bu özelliklerinizle ilgilenmesine de izin vermeyin. Güçsüz kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2019)
Yeni ilişkilere ve bu tarz deneyimlere oldukça açık olduğunuz bir gündesiniz. Karşınıza çıkan kişilere karşı ilgi duysanız bile hemen bu cazip rüzgâra kendinizi kaptırmayın. Bugünün enerjisi başladığı gibi hızlıca bitebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2019)
Sizi bağlayan temalar sürse de içinizden geldiği gibi hareket etmeye başladınız. Özgürlüğünüzü yaşayacağınız değişik uğraşlar, sosyal hayatın getirdiği yenilikler size oldukça heyecanlı zamanlar getirecek. Değişik spor aktiviteleri ya da sizi rahatlatan hobilerle vakit geçirebilirsiniz. Sınırları zorlayacağınız aşk ilişkileriniz de ise riskli durumlarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Mart 2019)
Bugün yapabileceğiniz dikkatsizlik ya da unutkanlıklar başınıza sorunlar açabilir. Daha sakin davranarak yaptığınız işte detayları gözden geçirmede fayda var. Çalışma arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2019)
Aşkı belli ölçülerde dağınık yaşamak sizi daha mutlu edebilir. İş ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Hassas olduğunuz bu gün kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Mart 2019)
Geçmişte yapmış olduğunuz yatırımların meyvelerini bugün toplayacaksınız. Para konularında temkinli davranmanız bütçenizi dengeleyebiliyor.İş Yaşamı : Yarın gözünüzden kaçan küçük bir ayrıntıyı fark edeceksiniz, canınız sıkılabilir. Bir iş arkadaşınıza olan güveniniz gün geçtikçe artıyor. Genel olarak çok titiz olmanız gözünüzden bir şeyin kaçmamasına neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Mart 2019)
Sizi düşündüren bazı davranışlar, bilginiz dışında yeni bir ivme kazanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed