Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Ortaklık ve finansal konularınızı yürüttüğünüz kişilerle olan iletişimlerinizde daha ılımlı bir yol izlemeniz aranızdaki sağduyuyu sağlamak açısından sizlere yardımcı olacaktır. Zira hep aynı sorunlar baş gösterdiğinde sizin de aynı tepkileri veriyor olmanız yaşamınızın bir kısır döngüye girmesine neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Dost çevrenizden birine verdiğiniz değerin, onun ilgisizliğiyle daha da arttığını söyleyenlere kızıyorsunuz. Biraz düşünürseniz, eşitsiz ilişkinizifark edebileceksiniz. Yeni etkilendiğiniz kişinin sizi bugünlerde araması gerektiğini düşünüyor, bekliyorsunuz. Ama bu gecikme, duygularınızın karşılığı olmadığı anlamını taşımıyor. Umutsuzluk için çok erken.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Oldukça çekingensiniz. Yeni ortamlara girdiğinizde insanlarla sohbet yeteneğinizi kaybetmiş gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Her başı sıkışana merhem olmaya kalkarsanız kendi sorunlarınızı aşmaya zaman bulamazsınız. Kendinize ve özellikle de ailenize daha fazla zaman ayırın. Onları ihmal etmeyin. Yatırım yapmak için uzun zamandır beklediğiniz müjdeli haber geliyor. Sosyal aktivitelere daha çok katılın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Yaratıcılığınız artıyor. Yeni ve orijinal fikirleriniz takdir toplayacak. Kendinizi etkili ve enerjik şekilde ifade edecek, bulunduğunuz ortamda kolayca öne çıkacaksınız. Zevklere yönelik harcamalarınız olabilir. Para harcamakta oldukça eli açıksınız. Neyse ki borsadaki yatırımlarınızla ilgili talihli gelişmeler gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Görüşme trafiğiniz çok yoğun. Bunların bazıları kariyeriniz açısından çok özel anlamlar taşıyabilir. Bir yetkilinizle iletişim sorununuz var. Sorunun ortadan kalkması, daha çok ona bağlı görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Sevdiğinizden beklentilerinizin arttığı bir gün fakat ona karşı daha anlayışlı davranmaya çalışın. Yoğun beklentilerinize kapılmazsanız isteklerinizi rahatça anlatma imkanı bulacaksınız. İş arkadaşlarınızla aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkları büyütmekten kaçının. Arkadaşlarınızın sorunlarıyla ilgilenmekten sıkıntı duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Alacak verecek konularında dönemsel dengesizlikleri sorun olarak yaşayabiliyorsunuz. Birkaç kişi arasındaki bir para konuşmasında iradi davranmalısınız. Bu görüşmelerde ciddi kazanç ya da kayıplar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Bugünlerdeki bir tavrınızın sonrasında üzüntülü pişmanlıklar gelişebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed